Prace serwisowe w trzech bankach. Część osób może mieć problem z płatnościami

Autor:
mb/dap
Źródło:
TVN24 Biznes
Prezes NBP: liczę, że w czwartym kwartale będzie można obniżyć stopy (wypowiedź z 9 marca 2023)
Prezes NBP: liczę, że w czwartym kwartale będzie można obniżyć stopy (wypowiedź z 9 marca 2023)TVN24
wideo 2/9
TVN24Prezes NBP: liczę, że w czwartym kwartale będzie można obniżyć stopy

ING Bank Śląski, Bank BNP Paribas oraz Bank BPS - to banki, które zaplanowały prace serwisowe w najbliższych dniach. W związku z tym klienci muszą przygotować się na utrudnienia. Część osób może mieć problemy z dostępem do bankowości internetowej i mobilnej oraz z płatnościami kartami.

ING Bank Śląski

W nocy z soboty na niedzielę, od 23.30 do 6.00, wystąpią utrudnienia w korzystaniu m.in. z bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING i aplikacji Moje ING, płatności Blik, przelewów ekspresowych, płatności internetowych za pomocą Płać z ING oraz płatności kartami w internecie z 3DSecure (potwierdzanych dodatkowo w aplikacji lub jednorazowym kodem SMS).

Jak poinformował ING Bank Śląski, w tym czasie mogą też występować problemy z transakcjami kartami, aktywacją kart oraz zmianą limitów transakcyjnych i nadawaniem kodów PIN.

"Jeśli możesz, wypłać gotówkę, zrób niezbędne przelewy i zakupy poza godzinami prac serwisowych" - radzą przedstawiciele banku.

Bank BNP Paribas

W sobotę od godziny 22.00 do 23.59 nie będą działały m.in. płatności Blik, płatności online typu PaybyLink i PaybyNet, PayU Express, express elixir oraz przelew na telefon.

Bank BPS

W sobotę, w godzinach 21.00-23.00, mogą wystąpić przerwy w dostępie do systemu bankowości elektronicznej.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mb/dap

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości