Weekendowe przerwy w największych bankach. Będą utrudnienia

Z kraju

Dwie opłaty za kartę kredytowąTVN24 BiS
wideo 2/4

Brak dostępu do bankowości internetowej, przelewów na telefon oraz systemu transakcyjnego - to utrudnienia, które czekają na klientów niektórych banków. Powodem są zaplanowane na weekend prace serwisowe.

PKO BP

O przerwach w dostępie do niektórych usług poinformowała PKO BP.

W związku z planowanymi pracami informatycznymi, w sobotę w godzinach od 0:30 do 6:30 nie będą dostępne przelewy na telefon BLIK. Nie będzie możliwe zarówno wysyłanie przelewów, jak również ich odbieranie.

Pekao

Ponadto, w związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi w Pekao w sobotę od godziny 06:00 do godziny 16:00 w niedzielę mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w Pekao24Makler.

Bank Millennium

Krótka przerwa czeka również klientów Banku Millennium. W sobotę w godzinach 1:30 do 1:40 niedostępne będą bowiem następujące usługi: system Millenet, aplikacja mobilna, płatności internetowe oraz BLIK.

Raiffeisen Polbank

Na utrudnienia muszą przygotować się klienci Raiffeisen Polbank. W związku z zaplanowanymi pracami technicznymi od piątku od godziny 22:00 do soboty do godziny 22:00 niedostępny będzie system transakcyjny domu maklerskiego R-Broker.

Ponadto w niedzielę w godzinach niedostępna będzie usługa 3D-Secure. W efekcie, w tych godzinach nie będzie możliwości dokonania transakcji kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure.

ING Bank Śląski

Przeprowadzenie prac serwisowych w weekend zaplanowano także w ING. Jak poinformowano w komunikacie, Moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz Makler Mobile będą niedostępne od godziny 4:00 rano w sobotę do godziny 18:00 w niedzielę.

Autor: mb / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock