Znamy pierwszych zwycięzców w Loterii Paragonowej. Auto pojedzie do Lęborka

Z kraju

tvn24Podczas pierwszego miesiąca loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 milionów paragonów

Zwycięski paragon w pierwszym losowaniu nagród Narodowej Loterii Paragonowej z 16 listopada 2015 r. należy do pana Adama mieszkańca Lęborka w województwie pomorskim. W październiku zarejestrował on na stronie loterii 20 paragonów, w tym ten jeden, który wymieni na Opla Astrę. Natomiast sprzedawca, który wydał szczęśliwy paragon, otrzyma iPada Air2.

Zwycięzca w loterii zarejestrował 20 paragonów. Jeden z nich zamienił na samochód. - Długo nie mogłem uwierzyć, że faktycznie udało mi się wygrać samochód – dodaje szczęśliwy zwycięzca pierwszego losowania.

Wartościowe nagrody

Posiadacze pozostałych dwóch wyłonionych w nim numerów paragonów – mieszkańcy Białegostoku i Bydgoszczy – otrzymają multimedialny tablet iPad Air 2. Taką samą nagrodę w podziękowaniu za uczciwą sprzedaż otrzymuje wystawca paragonu umożliwiającego odbiór głównej nagrody, czyli samochodu. Posiadacze zwycięskich paragonów po losowaniu otrzymali e-maila z informacją o wylosowaniu ich zgłoszeń (zwycięskich i rezerwowych). Następnie organizator loterii skontaktował się z nimi telefonicznie. Paragony fiskalne, zarejestrowane w loterii, należy trzymać minimum 7 dni od daty losowania w którym bierze on udział, ponieważ posiadanie i przekazanie organizatorowi paragonu fiskalnego jest warunkiem koniecznym do odbioru nagrody (te z branży premiowanej należy zachować do losowania 18 stycznia 2016 r.). Są one weryfikowane przez Ministerstwo Finansów, a o wyniku uczestnik dowiaduje się najpóźniej w ciągu 14 dni.

Wyniki losowania

Losowanie dodatkowych nagród (6x notebook Lenovo ThinkPad, 5x iPad Air 2) odbędzie się 27 listopada br. Wyniki losowań można sprawdzić na stronie Narodowej Loterii Paragonowej. Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, której celem jest uświadomienie Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. "Biorąc paragon wspierasz uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi" - tłumaczy resort finansów. Podczas pierwszego miesiąca loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 milionów paragonów fiskalnych, z czego prawie 375 tys. to paragony z branży: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne, która jest pierwszą z czterech branż premiowanych w loterii.

Rusza loteria paragonowaPAP

Autor: msz/gry / Źródło: tvn24bis.pl,

Źródło zdjęcia głównego: tvn24