Robert Bednarski odchodzi z Grupy Onet

Z kraju

mat. prasoweBednarski w Onecie pracuje od 1999 roku

Prezes Grupy Onet.pl Robert Bednarski z początkiem stycznia odchodzi z serwisu - informuje serwis Press. Bednarski w Onecie pracuje od 1999 roku, teraz zdecydował o odejściu.

Serwis informuje, że tymczasowo obowiązki szefa Grupy Onet.pl przejmie Jonny Crowe, CDO Ringier Axel Springer Media AG. Odpowiada on w grupie za fuzje i przejęcia.

Lata w Onecie

Bednarski w Onecie pracuje od 1999 roku, początkowo jako dyrektor finansowy, a od 2001 roku jako Członek Zarządu odpowiedzialny m. in. za finanse i inwestycje.

Od 2007 roku jako wiceprezes zarządu spółki jest odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, PR, badania, finanse, sprawy prawne i relacje korporacyjne.

W połowie 2011 roku objął stanowisko dyrektora generalnego przejmując dodatkowo odpowiedzialność za produkt oraz koordynację zarządzania operacyjnego całej grupy - czytamy w opisie zamieszczonym na korporacyjnych stronach Onetu.

Z kolei Jonny Crowe dołączył do Ringier Axel Springer Media w październiku 2013 roku. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych w MIH, w całości należącym do Naspers.

Serwis Press przypomina też, że z końcem lutego przyszłego roku Grupę Onet.pl opuści również Renata Morlewska-Sipior – dyrektor finansowy Grupy, a jej funkcję przejmie Grzegorz Kania. 75 proc. udziałów w Grupie Onet.pl ma Ringier Axel Springer Media AG; 25 proc. jest w posiadaniu Grupy TVN.

Autor: mn / Źródło: Press, Onet

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe