Przedsiębiorcze matki z niskim zasiłkiem. Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Z kraju

TVN24W TVN24 Biznes i Świat powiemy także o nowelizacji tzw. ustawy zasiłkowej, która zakłada, że kobiety

Macierzyński za 17 zł, doniesienia o podsłuchach, Amerykanie w Polsce oraz wakacje w Grecji - to główne tematy, które poruszymy w środę na antenie TVN24 Biznes i Świat.

Życie na podsłuchu

Dzisiaj na antenie TVN24 Biznes i Świat powiemy o wtorkowych doniesieniach Wikileaks. Zdaniem portalu, powołującego się na tajne raporty wywiadowcze i dokumenty techniczne, amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego podsłuchiwała bowiem trzech ostatnich prezydentów Francji.

Amerykanie w Polsce

Na antenie TVN24 Biznes i Świat powiemy ponadto o działaniach Stanów Zjednoczonych, które w odpowiedzi na agresywną politykę Rosji rozmieszczą w Polsce czołgi i artylerię. Wcześniejsze nieoficjalne informacje potwierdził wczoraj sekretarz obrony USA Ashton Carter podczas wizyty w Tallinie.

Gościem "Otwarcia dnia" o godz. 10:30 będzie Jerzy Maria Nowak, były ambasador Polski przy NATO

O godz. 13:40 gośćmi TVN24 Biznes i Świat będą Andrzej Karkoszka z PISM, były doradca prezydenta ds. bezpieczeństwa międzynarodowego, oraz dr Tomasz Szulc, ekspert ds. wojskowośc

Macierzyński za... 17 złotych

W TVN24 Biznes i Świat powiemy także o nowelizacji tzw. ustawy zasiłkowej, która zakłada, że kobiety, które prowadzą firmę krócej niż dwa lata, po urodzeniu dziecka dostaną od państwa... zaledwie 17,77 zł miesięcznie.

Gośćmi "Otwarcia dnia" o godz. 10:55 będą Zuzanna Rosner-Laskorzyńska z kancelarii Raczkowski i Wspólnicy, a także Iga Magda z IBS

Jak uchronić się przed bankructwem Grecji?

Dzisiaj na antenie TVN24 Biznes i Świat powiemy także jak ubezpieczyć się przed ewentualnym bankructwem Grecji, zwłaszcza jeśli mamy w planach wyjazd do tego kraju na wakacje.

Zasiłek macierzyński dla prowadzących firmę wyniesie... 17 złTVN24 Biznes i Świat

Autor: mb / Źródło: TVN24 BiS

Źródło zdjęcia głównego: TVN24