Młode wilki biznesu szukają inwestorów. Rusza międzynarodowa konferencja start-upów

Z kraju

TVN24 BiSStart-up, czyli droga do sukcesu?

Prawie 500 godzin wykładów, 140 prelegentów z całego świata, około 1500 uczestników i 300 startupów. Po raz pierwszy nad polskim morzem odbędzie się Wolves Summit, którego partnerem jest TVN Ventures.

14-16 kwietnia na terenie Pomorskiego Parku Technologicznego w Gdyni odbędzie się wspierany przez TVN Ventures - Wolves Summit. To trzydniowe wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli świata start-upów i inwestorów, takich jak TVN Ventures, którzy poszukują możliwości zainwestowania w innowacyjne projekty i rozwiązania biznesowe.

Niepowtarzalna szansa

W konferencji weźmie udział 1500 uczestników oraz 300 start-upów ze świata: Polski, Niemiec, Szwecji, Norwegii, Czech, Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Argentyny, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, USA, Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Ukrainy i Słowenii. Przedstawiciele tych rozwijających się firm będą walczyć o 50 tys. dol., a także przygotowany przez TVN Ventures oraz ProSieben Sat.1 pakiet mediów o wartości 2 mln złotych.

W programie konferencji przewidziano prelekcje 137 przedstawicieli świata biznesu z Europy i Stanów Zjednoczonych. Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się m.in.: John Biggs, redaktor serwisu TechCrunch.com, Rich Rasmussen, Dyrektor Zarządzający Concordia Ventures, Mike Sigal, Mentor z funduszu 500 Starups, założyciel i prezes Agile Credit oraz Rodney Sampson, przedsiębiorca, doradca i autor książek o biznesie. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych w pięciu różnych ścieżkach tematycznych (Inwestorzy, Start-upy, Design, Marketing oraz Tech) i wysłuchać prezentacji start-upów. Twórcy biznesów zyskają niepowtarzalną okazję do prywatnych spotkać z inwestorami, wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami branży oraz do zbudowania rozległej sieci wzajemnych kontaktów przydatnych w rozwoju firmy.

TVN Ventures

TVN Ventures jest częścią TVN, wiodącej prywatnej grupy medialnej w Polsce. Projekt powstał, by pomagać założycielom młodych, dobrze zapowiadających się firm w rozwoju i promocji ich przedsięwzięć biznesowych.

W centrum zainteresowań TVN Ventures znajdują się inwestycje w firmy dostarczające produkty i usługi konsumencie (B2C), a w szczególności firmy ukierunkowane na sprzedaż w internecie (e-Commerce), dostarczające klientom końcowym usługi z wybranych branż (turystyka, motoryzacja, randki) oraz szeroko rozumianą rozrywkę w internecie (gry, aplikacje, video i muzyka).

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS

Źródło zdjęcia głównego: https://twitter.com/wolvessummit