Marcinkiewicz u Węglarczyka. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Z kraju

tvn24Kazimierz Marcinkiewicz będzie gościem programu "Świat"

Rola polskich służb w raporcie na temat CIA, upadająca rosyjska gospodarka, wyłączenie londyńskiej przestrzeni lotniczej z powodu awarii na lotnisku Heathrow - to najważniejsze wydarzenia w wieczornych programach TVN24 Biznes i Świat.

"Świat"

W programie "Świat" będziemy gościć byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza. Wspólnie będziemy zastanawiać się na znaczeniem i konsekwencjami raportu nt. CIA. Byłego polityka zapytamy m.in. o to, jaką rolę w działaniach amerykańskich służb miała Polska.

Początek programu "Świat" o godz. 20.30.

"Bilans"

W programie "Bilans" Robert Stanilewicz wraz z Janem Żuralskim, prezesem Private Wealth Consulting będą zastanawiać się dlaczego w tym roku znów inwestorzy na giełdzie nie doświadczą tzw. Rajdu św. Mikołaja. Podsumują też najważniejsze wydarzenia dnia ze światowych rynków finansowych. "Bilans" startuje tuż po 21:30.

"24H"

O 22.00 w programie "24 Godziny" będziemy gościć Jędrzeja Winieckiego z tygodnika "Polityka" oraz Adama Balcera ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego. Wspólnie będziemy zastanawiać się nad tym, czy rosyjskiej gospodarce grozi upadek. Podsumujemy też dzisiejsze wydarzenia nad Londynem, a także tydzień pod znakiem raportu na temat CIA.

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS

Źródło zdjęcia głównego: tvn24