Pracował w sporcie i mediach. Będzie odpowiadał za totka

Z kraju


Łukasz Łazarewicz obejmie w czwartek stanowisko prezesa Totalizatora Sportowego. Został powołany na tę funkcję decyzją rady nadzorczej z 12 kwietnia.

Do tej pory stanowisko prezesa TS piastował Wojciech Szpil.

W branży sportowej od dekady

35-letni Łazarewicz z branżą sportową związany jest od przeszło dekady. Poprzednio współpracował grupą Onet-RASP, w której odpowiedzialny był głównie za rozwój takich tytułów, jak: „Przegląd Sportowy”, „Sport” oraz serwisy internetowe.

Pełnił m.in. funkcję dyrektora marketingu oraz sprzedaży w spółce Ekstraklasa oraz wiceprezesa klubu Widzew Łódź. Był także dyrektorem w Polskiej Lidze Koszykówki. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz doktorantem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Inne decyzje

Rada zadecydowała także o włączeniu do zarządu spółki Radosława Śmigulskiego - wieloletniego pracownika Totalizatora Sportowego. Będzie on odpowiedzialny za sprzedaż produktów i marketing. Jak czytamy na stronie totalizatora, wciąż nie rozstrzygnięto postępowania na stanowisko członka zarządu TS, który byłby odpowiedzialny za finanse i inwestycje.

Morawiecki i Grabiec o zmianach w spółkach Skarbu PaństwaTVN24 BiS

Autor: ag/gry / Źródło: tvn24bis.pl