Partie cytrynówki wycofane z obrotu. "Nie należy spożywać"

Autor:
kris
Źródło:
PAP
Partie cytrynówki wycofane z obrotu - ostrzeżenie GIS
GISPartie cytrynówki wycofane z obrotu - ostrzeżenie GIS

Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) opublikował ostrzeżenie dotyczące wycofania niektórych partii produktu Lubelska Cytrynówka w butelkach 100 ml. Powodem jest możliwość zanieczyszczenia fragmentami szkła - poinformowano w komunikacie.

Dodano, że GIS został poinformowany, że "w związku z informacją otrzymaną od klienta o obecności fragmentu szkła w produkcie, firma STOCK Polska Sp. z o.o. postanowiła wycofać określone poniżej partie produktu Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml".

Oto szczegóły dotyczące wycofanych partii:

nazwa produktu: Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml; numery partii: od L19922010915 do L19922011000; producent: STOCK Polska Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 6, 20-402 Lublin.

Wycofanie z obrotu partii cytrynówki

Sanepid przekazał też, że po otrzymaniu informacji spółka przeprowadziła pilne postępowanie wyjaśniające, w wyniku którego zarząd spółki podjął decyzję o natychmiastowym wycofaniu z rynku produktu pochodzącego z określonych partii.

Organy inspekcji monitorują proces wycofania produktu. "Nie należy spożywać produktu z partii objętych komunikatem" - podkreślił GIS.

Lubelska Cytrynówka 100 ml - wycofanie partii produktuGIS
Lubelska Cytrynówka 100 ml - wycofanie partii produktuGIS
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kris

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości