Główna wygrana w Lotto Plus. Podano, gdzie wysłano kupon

Autor:
mb/ToL
Źródło:
TVN24 Biznes

We wtorkowym losowaniu padła główna wygrana w Lotto Plus w wysokości 1 miliona złotych. Szóstkę odnotowano w Szczecinie - poinformował Totalizator Sportowy.

We wtorek w Lotto Plus wylosowano następujące liczby: 1, 7, 18, 28, 34 oraz 39. Takie liczby znalazły się na kuponie jednego z graczy, który wysłał kupon w Szczecinie w punkcie Lotto przy ulicy Wojska Polskiego 136. "Grający powierzył swój kupon losowi i zagrał metodą chybił trafił" - czytamy w komunikacie Totalizatora Sportowego.

Wygrana wyniosła 1 mln zł, ale ostateczna kwota jaka trafi do szczęśliwca będzie mniejsza o 100 tys. zł. Od każdej wygranej powyżej 2280 zł pobierany jest 10-proc. podatek.

Lotto Plus - zasady

Jeden zakład Lotto kosztuje 3 zł. Na kuponie należy skreślić 6 z 49 liczb, można to zrobić samodzielnie lub zagrać na chybił trafił.

Lotto Plus to dodatkowa szansa na wygraną. Wystarczy dopłacić 1 zł do zakładu Lotto, by liczby z tego zakładu wzięły udział w dodatkowym losowaniu. W Lotto Plus losuje się 6 z 49 liczb. Za trafienie sześciu liczb wygrana wynosi milion złotych.

Wygrane w Lotto Plus są stałe i mają gwarantowaną wysokość. Nie występują kumulacje.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mb/ToL

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości