Chcesz wygrać auto? Dziś ostatni dzień na rejestrację paragonów

Z kraju

Podczas pierwszych 3 miesięcy trwania Narodowej Loterii Paragonowej dodatkową premiowaną branżą jest "Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne"

Wybierasz się do fryzjera lub kosmetyczki przed sylwestrową zabawą? Pamiętaj, że ostatni dzień roku, to także ostatni dzień premiowania branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Wszystkie paragony z grudnia możesz zarejestrować już tylko dziś - przypomina w czwartkowym komunikacie ministerstwo finansów.

Podczas pierwszych 3 miesięcy trwania Narodowej Loterii Paragonowej dodatkową premiowaną branżą jest "Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne". Jeśli zarejestrujesz paragon od fryzjera lub kosmetyczki masz szansę na nagrodę dodatkową - Opla Insignię.

Ostatni dzień grudnia jest jednocześnie ostatnim dniem, kiedy możesz rejestrować paragony "grudniowe". To jedna z podstawowych zasad loterii - paragon trzeba zarejestrować w miesiącu zakupu. Najbliższe losowanie odbędzie się 18 stycznia 2016 r.

Będzie to także pierwsze losowanie "branżowe". Oprócz wygranych Opla Astry i dwóch iPadów Air 2, wylosowany zostanie także numer zgłoszenia spośród paragonów od fryzjerów i kosmetyczek. Zwycięzca otrzyma Opla Insignię.

Im więcej, tym lepiej

Zasady loterii są proste: wystarczy mieć 18 lat, kupić towary lub usługi za minimum 10 zł, zarejestrować paragon fiskalny w miesiącu zakupu na stronie loterii.

Ministerstwo wskazuje, że nasze szanse na wygraną zależą od dwóch czynników: po pierwsze ogólnej liczby wszystkich zarejestrowanych paragonów, po drugie: liczby zarejestrowanych paragonów przez daną osobę. Warto pamiętać, że im więcej dana osoba zarejestruje paragonów, tym większe ma szansę na wygraną. Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do końca września 2016 r. Dlatego cały czas warto rejestrować swoje dowody zakupu na www.loteriaparagonowa.gov.pl i dać sobie szanse na wygranie atrakcyjnych nagród. Tym bardziej że udział w loterii nic nie kosztuje - wystarczy paragon z codziennych zakupów za jedyne 10 zł.

Ministerstwo walczy z szarą strefą. Materiał "Faktów" TVN:

Autor: mb / Źródło: PAP