Legia sprzedaje trawę. Sprawdź, ile kosztuje kawałek historii

Z kraju


Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż fragmentów murawy, na której piłkarze stołecznego klubu zdobyli mistrzostwo Polski i wywalczyli awans do upragnionej Ligi Mistrzów.

Sprzedaż "Mistrzowskiej Murawy" odbywa się za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Legii Warszawa. Kibice, którzy chcą mieć w domu kawałek klubowej historii, mogą kupić fragment murawy o wymiarach 10 cm na 10 cm. Jego cena wynosi 79 zł.

Trzeba się spieszyć

"Unikalny box z oryginalną murawą ze Stadionu Miejskiego Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, na którym drużyna Legii Warszawa zdobyła Mistrzostwo Polski na stulecie istnienia klubu oraz uzyskała historyczny awans do fazy grupowej UEFA Champions League" - czytamy w opisie produktu.

Klub poinformował, że liczba egzemplarzy jest ograniczona, a zamówienia można składać do 30 września. Trawa ze stadionu Legii trafiła do sprzedaży, bo klub zdecydował się na wymianę murawy przed zbliżającymi się meczami w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Podopieczni trenera Besnika Hasiego pierwszy mecz rozegrają 14 września, gdy podejmą w Warszawie Borussię Dortmund.

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów:

Autor: tol//ms / Źródło: tvn24bis.pl