Kolejni zwycięzcy w Loterii Paragonowej. Auto pojedzie do Włocławka

Z kraju

TVN24.plW grudniu Polacy zarejestrowali ponad 13,5 miliona paragonów

Zwycięzcą drugiego losowania nagrody głównej w Narodowej Loterii Paragonowej został pan Piotr z Włocławka. Opla Astrę oraz iPad-y Air 2 wylosowano 21 grudnia 2015 r. spośród paragonów fiskalnych zarejestrowanych w listopadzie.

Jak czytamy w komunikacie, pan Piotr zaczął rejestrować paragony na stronie loteriaparagonowa.gov.pl pod koniec października. W listopadzie zgłosił łącznie 27 paragonów, w tym ten jeden zwycięski. Łącznie dotychczas zgłosił 101 paragonów (w październiku 39, w listopadzie 27 i w grudniu 35).

W grudniu Polacy zarejestrowali ponad 13,5 miliona paragonów. Numery rezerwowe, które zostaną wymienione na multimedialne tablety, wylosowały dwie panie: Joanna z Zielonej Góry oraz Bernadeta z Katowic. Przypomnijmy, że w następnym losowaniu, które już 18 stycznia, obok nagrody głównej, czyli Opla Astry, oraz iPadów Air 2, do wygrania będzie również nagroda specjalna, czyli samochód Opel Insignia.

Zostanie on wyłoniony spośród paragonów z branży "fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne" zarejestrowanych przez 3 pierwsze miesiące trwania Narodowej Loterii Paragonowej, tj. od października do grudnia 2015 roku.

Im więcej, tym lepiej

Zasady loterii są proste: wystarczy mieć 18 lat, kupić towary lub usługi za minimum 10 zł, zarejestrować paragon fiskalny w miesiącu zakupu na stronie loterii.

Ministerstwo wskazuje, że nasze szanse na wygraną zależą od dwóch czynników: po pierwsze ogólnej liczby wszystkich zarejestrowanych paragonów, po drugie: liczby zarejestrowanych paragonów przez daną osobę. Warto pamiętać, że im więcej dana osoba zarejestruje paragonów, tym większe ma szansę na wygraną. Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do końca września 2016 r. Dlatego cały czas warto rejestrować swoje dowody zakupu na www.loteriaparagonowa.gov.pl i dać sobie szanse na wygranie atrakcyjnych nagród. Tym bardziej że udział w loterii nic nie kosztuje - wystarczy paragon z codziennych zakupów za jedyne 10 zł.

Ministerstwo walczy z szarą strefą. Materiał "Faktów" TVN:

Autor: mb / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24.pl