Klienci PKO BP bez przelewów, bankomatów i kart płatniczych

Z kraju

TVN 24Utrudnienia spotkaja klientów PKO BP w nocy z soboty na niedzielę oraz niedzielny poranek

Klienci PKO BP przez kilka godzin w niedzielę mogą mieć trudności z płatnościami. Od północy do godz. 13 nie będą mogli zrobić przelewu przez internet, a w nocy z soboty na niedzielę - przez 2,5 godziny - nie będą mogli płacić kartami płatniczymi i korzystać z bankomatów.

Utrudnienia w korzystaniu z usług PKO BP będą wynikać z planowanych prac modernizacyjnych.

Kiedy przerwy?

W niedzielę 14 czerwca od godz. 00:01 do godz. 13:00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO oraz z płatności w sklepach internetowych "Płacę z iPKO" i "Płacę z IKO". Od godz. 01:00 do godz. 03:30 nastąpi przerwa w akceptacji wszystkich kart płatniczych z wyłączeniem następujących kart obciążeniowych: PKO Visa Classic, PKO MasterCard Business (srebrne i złote) i karty PKO Diners. W tym czasie nie będzie również możliwe korzystanie z bankomatów PKO Banku Polskiego.

Co jeszcze?

W godzinach 03:31 – 13:00 nastąpi przerwa w akceptacji kart przedpłacowych korporacyjnych - nie będzie można dokonywać operacji płatniczych i wypłat gotówki.

"Pozostałe karty, w tym najpopularniejsza karta debetowa PKO Ekspres, będą obsługiwane bez zakłóceń" - informuje PKO BP.

W czasie trwania przerwy od godz. 01:00 do godz. 03:30 nie będzie możliwe wykonywanie transakcji przy użyciu aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim, od godz. 03:31 – 13:00 transakcje dokonywane przy pomocy aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim zostaną ograniczone do wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych.

"Portmonetka IKO w czasie przerwy od godz. 00:01 do godz. 13:00 również nie będzie działać" - czytamy w komunikacje PKO BP.

Autor: msz/gry / Źródło: tvn24bis.pl,

Źródło zdjęcia głównego: TVN 24