Władimir Putin łączy się z ludem. Jan Rokita gościem Jolanty Pieńkowskiej w programie "Świat"

Z kraju

tvn24Na program "Świat" zaprasza Jolanta Pieńkowska

Od Władywostoku po Sewastopol Rosjanie pytali, a co odpowiedział im prezydent? O tym dziś o godz. 20.20 w programie "Świat". Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jan Rokita.

Na pytania, prośby i skargi rodaków Władimir Putin odpowiadał już po raz trzynasty, w tym po raz dziewiąty jako prezydent. W latach 2008-2011 rozmawiał z nimi w ten sposób jako premier. W 2012 roku Putin zrezygnował z tej formy kontaktu z obywatelami.

Co powiedział Putin?

Prezydent Rosji oświadczył m.in., że zachodnie sankcje wobec Rosji nie mają bezpośredniego związku z kryzysem na Ukrainie. Zaprzeczył, by prezydent Ukrainy proponował mu przejęcie Donbasu. Zapewnił, że na Ukrainie nie ma rosyjskich wojsk. Zadeklarował też, że Rosja będzie dążyć do odbudowy relacji z Ukrainą.

O telekonferencji gospodarza Kremla z Janem Rokitą porozmawia Jolanta Pieńkowska w programie "Świat". Na antenę TVN24 Biznes i Świat zapraszamy o godz. 20.20

"Świat technologii"

Fanów nowych technologii i gadżetów Łukasz Kijek zaprasza codziennie o godz. 21.15 do magazynu "Świat technologii".

"Bilans"

O godz. 21.40 czas na podsumowanie dnia na rynkach w programie "Bilans". Zaprasza Robert Stanilewicz.

"24 godziny"

O godz. 22.00 na program "24 godziny" zaprasza Michał Sznajder. W programie oprócz podsumowania wydarzeń na świecie i w biznesie, także rzut oka na Polskę.

Autor: tol / Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Źródło zdjęcia głównego: tvn24