Rząd pomoże “frankowiczom”? Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Z kraju

tvn24Piechociński: W środę przedstawię najlepsze rozwiązania dla "frankowiczów"

Janusz Piechociński, wicepremier, minister gospodarki zaprezentuje dziś nowe rozwiązania dla "frankowiczów". Na antenie TVN24 Biznes i Świat będziemy analizować propozycje rządu dla osób zadłużonych we franku szwajcarskim.

Dziś wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński zaprezentuje nowe rozwiązania dla "frankowiczów". - To najlepsze, zweryfikowane przez czołówkę ekonomistów w Polsce, propozycje w tym zakresie – zapowiadał wcześniej.

Będzie pomoc?

Jakie to rozwiązania i czy pomogą “frankowiczom”? Sprawdzimy w TVN24 Biznes i Świat, gdzie wraz z ekspertami będziemy analizować propozycje rządu. Zapytamy ich również, czy faktycznie ulżą osobom zadłużonym we franku. Początek konferencji Janusza Piechocińskiego o godz. 12.00. Transmisja na żywo w TVN24 Biznes i Świat.

Co z frankiem?

Na antenie TVN24 Biznes i Świat na bieżąco śledzimy również wahania wartości kursu franka szwajcarskiego. Sprawdzamy, ile kosztuje obecnie szwajcarska waluta i co wpływa na jej wartość, a w efekcie na wysokość rat zadłużonych “frankowiczów”.

Ukraina

Śledzimy również najnowsze i najważniejsze informacje z Ukrainy, gdzie w ostatnich dniach na sile przybrał konflikt z prorosyjskimi separatystami. - Powinniśmy stworzyć warunki, które zmotywują Rosję, żeby usiadła do stołu i rozmawiała. Mamy linię demarkacyjną, za którą Rosjanie powinni się wycofać. Ukraina wielokrotnie deklarowała zawieszenie ognia, płacąc bardzo słoną cenę, bo terroryści nic sobie z tego nie robili - powiedział w wywiadzie dla TVN24 Biznes i Świat prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Całą rozmowę z prezydentem Ukrainy będzie można zobaczyć na antenie TVN24 Biznes i Świat o godz. 9.30.

Autor: red. / Źródło: tvn24bis.pl

Raporty: