Gazowa broń Kremla, przyszłość Ukrainy. Jerzy Buzek w programie "Świat"

Z kraju

TVN24 Biznes i ŚwiatWieczór w TVN24 Biznes i Świat

Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat porozmawiamy o konflikcie na Ukrainie i kolejnej gazowej groźbie Rosji. Gościem programu "Świat" będzie Jerzy Buzek. Podsumujemy też wydarzenia na rynkach i na świecie.

"Świat"

Unia europejska nie włączyła Rosji do grona swoich strategicznych partnerów energetycznych. Rosyjskie media już ostrzegają, że zagraża to całemu systemowi dostarczania rosyjskiego gazu na Zachód. Na poniedziałek zaplanowano kolejna rundę rozmów gazowych, ale Kreml grozi, że do końca tygodnia zakręci kurek Ukrainie, co sparaliżuje tranzyt surowca do krajów Unii.

O 20.30 gościem Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w programie "Świat" będzie Jerzy Buzek. Byłego premiera zapytamy, czy konflikt o gaz będzie kolejną odsłoną wojny w Donbasie?Porozmawiamy też o unii energetycznej.

"Świat technologii"

W programie “Świat technologii” o godz. 21.15 opowiemy o najnowszych trendach i najnowszych wydarzeniach w świecie wynalazków i nowych technologii. Na program zaprasza Łukasz Kijek.

"Bilans"

W programie "Bilans" o godzinie 21.40 Robert Stanilewicz podsumuje najważniejsze wydarzenia na rynkach finansowych i walutowych.

"24 godziny"

W programie “24 godziny” o godz. 22.00 przedstawimy najważniejsze wydarzenie w Polsce i na świecie mijającego dnia.

Autor: red. / Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Biznes i Świat