Z kraju

Fundusz Mieszkań na Wynajem teraz też dla firm. Jest nowa oferta

Z kraju

BGK NieruchomościFundusz Mieszkań na Wynajem teraz też dla firm

Od września Fundusz Mieszkań na Wynajem wprowadził ofertę najmu mieszkań dla firm - informuje BGK Nieruchomości. Lokale mają być przeznaczone zarówno jako mieszkania służbowe, jak i do prowadzenia "nieuciążliwej działalności gospodarczej".

Aktualnie w ofercie Funduszu znajdują się mieszkania zlokalizowane w Poznaniu przy ulicy Saperskiej oraz w Piasecznie, przy ulicy Gen. mjr J. Grochowskiego. Wszystkie lokale znajdują się w nowych budynkach, są kompletnie wykończone i gotowe do wprowadzenia się. Jak informuje BGK, te w Piasecznie są dodatkowo wyposażone w meble: stoły, kanapy, biurka. "Umowę najmu można podpisać na okres od 6 miesięcy do kilku lat. Wysokość czynszu jest uzależniona od długości trwania umowy, im dłuższy czas jej trwania, tym niższa cena. Ponadto, firma podpisująca umowę z FMnW ma możliwość wynajęcia miejsc parkingowych dla swoich pracowników" - czytamy.

Także dla firm

Teraz BGK wprowadza ofertę przeznaczoną dla firm. - Oferujemy możliwość podpisania długoterminowej umowy najmu ze stabilnym partnerem wraz z gwarancję niezmienności wysokości czynszu w trakcie trwania umowy oraz pakietem wsparcia dla najemcy - mówi Ryszard Słowiński, Prezes Zarządu BGK Nieruchomości S.A.

"Dobre skomunikowanie z centrum miasta lokali dostępnych w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem, jak i rozwinięta infrastruktura w okolicy inwestycji sprawiają, że oferta najmu mieszkań jest atrakcyjna dla firm szukających średniej wielkości biur, w spokojnym otoczeniu, dalekim od korporacyjnych biurowców, lub dla pracodawców chcących zapewnić swoim pracownikom komfortowe mieszkania za pośrednictwem wiarygodnego i pewnego partnera" - podkreśla BGK. Jak informuje BGK, Fundusz Mieszkań na Wynajem jest w trakcie przygotowywania kolejnych inwestycji, w których znajdą się mieszkania zarówno dla indywidualnych najemców, jak i dla firm. W chwili obecnej zakontraktowano już inwestycje zlokalizowane w Gdańsku Wrzeszczu, Warszawie (Bielany i Żoliborz), a także w Krakowie, Poznaniu i w Katowicach.

Autor: mn / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: BGK Nieruchomości

Pozostałe wiadomości