Tani przewoźnik planuje przyszłe lato. Nowe trasy i 3 mln pasażerów

Z kraju

shutterstock.comRyanair planuje już przyszłe lato

Ryanair ogłasza rozkład lotów na lato 2016. Jak czytamy, uruchomione mają zostać trzy nowe trasy. Większa ma też być liczba obsłużonych pasażerów.

Nowe połączenie to Kolonia, Goteborg i Malaga. Ryanair planuje też obsłużyć łącznie 3 miliony klientów i przyczynić się do stworzenia 2 250 miejsc pracy na lotnisku Warszawa Modlin.

Więcej tras

Przewoźnik przypomina, że klienci mogą wybierać niskie ceny biletów już na 34 trasach Ryanaira z Warszawy w sezonie lato 2016. Mogą także oczekiwać dodatkowych ulepszeń w ramach programu “Always Getting Better”. Program zakłada otwieranie nowych baz, nową spersonalizowaną stronę internetową, aplikację mobilną, nowe wnętrza samolotów, nowe mundury dla załóg oraz nowe ulepszone menu.

- Ryanair z przyjemnością ogłasza rozkład lotów z Warszawy Modlina na Lato 2016, 3 nowe trasy do Kolonii, Goteberga, i Malagi. Łącznie w naszej ofercie znajdą się 34 kierunki, na których przewieziemy 3 miliony pasażerów. Przyczyni się to również do utworzenia 2 250 miejsc pracy na lotnisku Warszawa Modlin - podkreśla Michael O’Leary z Ryaniara. I dodaje: - Aby uczcić ogłoszenie rozkładu na Lato 2016, w sprzedaży znajduje się 100 000 miejsc na trasach całej Europy w cenach już od 19 zł. Bilety należy zarezerwować najpóźniej do poniedziałku do północy 21 września.

Autor: mn / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: shutterstock.com