Sieć sklepów prosi o zwrot części produktów. "Potencjalne ryzyko"

Z kraju

Decathlon prosi o zwrot części produktówdecathlon.pl
wideo 2/3

Sieć Decathlon poinformowała o "potencjalnym ryzyku" zidentyfikowanym w kilku egzemplarzach produktu sprzedawanego w sklepie. Chodzi o dziecięcy fotelik na rower marki B'Twin.

Sieć poinformowała w komunikacie zamieszczonym na stronie, że "w trakcie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracownicy marki Elops wykryli potencjalne ryzyko zidentyfikowane w kilku egzemplarzach fotelika dziecięcego 100 bclip".

Chodzi o fotelik dziecięcy 100 bclip, marki B'Twin, zakupiony w okresie od 1 października 2018 do 20 listopada 2019 roku włącznie. Kod produktu: 2538309.

Decathlon wycofuje produkty

Decathlon podał, że "w bardzo nielicznych przypadkach punkt mocowania klamry pasów bezpieczeństwa może ulec uszkodzeniu". "Dzieje się tak wtedy, gdy z przodu czarnej klamry pojawia się linia w kolorze niebieskim turkusowym" - dodano.

Klienci są proszeni o sprawdzenie fotelika zgodnie ze wskazówkami na zdjęciach zamieszczonych w komunikacie.

"Jeżeli taka linia w kolorze niebieskim turkusowym znajduje się na posiadanym przez Państwa foteliku dziecięcym, prosimy o udanie się z nim do najbliższego sklepu Decathlon. Obarczony defektem produkt zostanie wymieniony (w zależności od dostępnego zapasu zaproponowany zostanie inny model) lub otrzymają Państwo zwrot kwoty jego zakupu" - czytamy.

Osoby, które zakupiły fotelik, w razie jakichkolwiek wątpliwości podczas dokonywania kontroli mogą również udać się do sklepu Decathlon. Sieć zapewniła, że "pracownicy udzielą niezbędnego wsparcia w kontroli sprzętu".

Autor: mb / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock