TVN24 Biznes | Z kraju

Popularna sieć prosi o nieużywanie produktu. "Potencjalne ryzyko oderwania się niewielkiego kawałka"

TVN24 Biznes | Z kraju

Autor:
mb
Źródło:
TVN24 Biznes
Rzecznik Ministerstwa Zdrowia o kontrolach w sklepach
Rzecznik Ministerstwa Zdrowia o kontrolach w sklepachTVN24
wideo 2/3
TVN24Rzecznik Ministerstwa Zdrowia o kontrolach w sklepach

Sieć Decathlon opublikowała ostrzeżenie przed produktem, który był dostępny w sklepach w pierwszej połowie roku. Chodzi o fajki pływackie Arena Snorkel Pro Czarna. Jak wskazano w komunikacie, w produkcie może dojść do oderwania się niewielkiego kawałka materiału wewnątrz rurki.

Ostrzeżenie dotyczy fajek pływackich Arena Snorkel Pro czarna, nr ref. 865547, kod produktu używany przez markę Arena: 001969. Produkty były sprzedawane w sklepach Decathlon od 1 stycznia do 20 czerwca 2020 roku.

W sklepach sieci Decathlon wywieszono informację dla klientów o prowadzonej kampanii. Informacja została także umieszczona na stronie internetowej sieci.

Komunikat sieci Decathlon

"W ramach procesu weryfikacji jakości pracownicy marki Arena zidentyfikowali potencjalne ryzyko oderwania się niewielkiego kawałka materiału wewnątrz rurki w fajce" - czytamy w ostrzeżeniu.

"Zjawisko to występuje tylko w bardzo nielicznych przypadkach, jednak w ramach prewencji i w trosce o bezpieczeństwo użytkowników marka uruchomiła procedurę wymiany potencjalnie wadliwych rurek" - dodano.

ZOBACZ OSTRZEŻENIE

Przedstawiciele sieci Decathlon proszą klientów, którzy zakupili powyższy produkt, o kontakt z utworzonym przez markę Arena serwisem (replacement.arenawaterinstinct.com) w celu bezpłatnej wymiany wadliwej części.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Autor:mb

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości