Ukraina polem bitwy dla Moskwy i Zachodu? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Z kraju


Ukraina pierwszym polem bitwy Moskwy z Zachodem? Tak twierdzą władze w Kijowie. Co zamierza Władimir Putin? Gośćmi programu "Świat" będą prezes Fundacji Batorego, prof. Aleksander Smolar oraz Paweł Kowal z Polskiej Akademii Nauk.

Parlament Ukrainy zażądał we wtorek, by Rosja wycofała z jej terenu wszystkie oddziały wojskowe i przestała wspierać separatystów w Donbasie. Żądania te zawiera przyjęta przez Radę Najwyższą uchwała o oporze przeciw agresji zbrojnej Federacji Rosyjskiej.

"Świat"

Władze w Kijowie twierdzą, że Ukraina stała się polem bitwy między Zachodem a Moskwą. Niezależni eksperci wróżą, że konflikt na wschodzie Ukrainy będzie trwał do czasu, gdy rosyjski przywódca Władimir Putin opuści Kreml. O przyszłości Ukrainy i planach Władimira Putina Katarzyna Kolenda-Zaleska będzie rozmawiać z prezesem Fundacji Batorego, prof. Aleksandrem Smolarem oraz Pawłem Kowalem z Polskiej Akademii Nauk w programie “Świat”.

Początek programu "Świat" o godz. 20.20 w TVN24 Biznes i Świat.

"Świat technologii"

Fanów nowych technologii i gadżetów zapraszamy o godz. 21.15 na program "Świat technologii".

"Bilans"

O godz. 21.40 czas na podsumowanie dnia na rynkach w programie "Bilans". Sprawdzimy też, jak inwestują najlepsi.

"24 godziny"

O godz. 22.00 zapraszamy na program "24 godziny". W programie oprócz podsumowania wydarzeń na świecie i w biznesie, także rzut oka na Polskę.

Autor: red. / Źródło: tvn24bis.pl