USA i Polska wyślą Ukrainie broń? Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Z kraju


Czy Stany Zjednoczone wyślą broń na Ukrainę? Jeśli tak, to czy zrobi to też Polska? Gościem programu “Świat” będzie Bogdan Klich, senator i były minister obrony narodowej, który dziś wraca z rozmów na ten temat w Waszyngtonie.

“Świat”

Szef BBN, Stanisław Koziej uważa, że “w interesie Europy, Polski i Ukrainy jest dozbrojenie ukraińskiej armii”. Jego zdaniem wzmocnienie ukraińskich sił zbrojnych pomogłoby doprowadzić do deeskalacji konfliktu. W programie “Świat” Jacek Stawiski będzie rozmawiał z Bogdanem Klichem, senatorem i byłym ministrem obrony narodowej o tym, czy Stany Zjednoczone wyślą broń na Ukrainę i czy ich śladem powinna iść również Polska. Początek programu o godz. 20:20.

"Świat technologii"

W programie “Świat technologii” o godz. 21.15 opowiemy o najnowszych trendach i najnowszych wydarzeniach w świecie wynalazków i nowych technologii. Na program zaprasza Łukasz Kijek.

"Bilans"

W programie "Bilans" o godzinie 21.40 Robert Stanilewicz podsumuje najważniejsze wydarzenia na rynkach finansowych i walutowych. Sprawdzi również, na jakim poziomie zakończy się handel na Wall Street.

"24 godziny"

W programie “24 godziny” o godz. 22.00 przedstawimy najważniejsze wydarzenie w Polsce i na świecie mijającego dnia.

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS