Co dalej z FIFA? Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Z kraju


Aresztowanie siedmiu prominentnych działaczy FIFA, europejskie tournee premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona oraz zbliżający się Dzień Dziecka - to dziś najważniejsze tematy w TVN24 Biznes i Świat.

Na dwa dni przed planowanymi na piątek wyborami prezydenta FIFA siedmiu prominentnych działaczy tej organizacji zostało zatrzymanych w Szwajcarii i usłyszało zarzuty korupcyjne. UEFA domaga się przełożenia kongresu światowej federacji na inny termin.

Co z FIFA?

Co to wydarzenia oznacza dla światowego futbolu? Skąd FIFA czerpie swoje dochody? Czy aresztowania będą miały wpływ na organizację zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji i Katarze? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać wraz z ekspertami na antenie TVN24 Biznes i Świat.

Podróż Camerona

Premier Wielkiej Brytanii David Cameron spotka się dziś w Paryżu na roboczym obiedzie z prezydentem Francois Hollande'em, by rozmawiać o swych planach reformy UE. Wcześniej Cameron zatrzyma się w Hadze, gdzie będzie rozmawiał z premierem Holandii Markiem Rutte. W piątek Cameron odwiedzi też Polskę.

Na antenie TVN24 Biznes i Świat będziemy rozmawiać o europejskim tournee Davida Camerona, a ekspertów zapytamy, czego można spodziewać się po wizycie premiera Wielkiej Brytanii w Polsce.

Dzień Dziecka

Już za kilka dni, a dokładnie 1 czerwca Dzień Dziecka. W TVN24 Biznes i Świat sprawdzimy, jakie prezenty dla dzieci są teraz na topie oraz jak spędzić ten dzień, aby sprawić naszym pociechom przyjemność.

Autor: red/ / Źródło: tvn24bis.pl,