Jakie były przyczyny katastrofy airbusa A320. Raport specjalny TVN24 Biznes i Świat

Z kraju

TVN24 BiSKatastrofa airbusa A320

Airbus A320 niemieckich linii Germanwings rozbił się we wtorek na wysokości ok. 2 tys. metrów n.p.m., w Alpach francuskich. Na pokładzie było 150 pasażerów i członków załogi. Na antenie TVN24 Biznes i Świat relacjonujemy najważniejsze wydarzenia związane z katastrofą.

Maszyna linii Germanwings, która leciała z Barcelony do Duesseldorfu, zniknęła z radarów niedaleko miejscowości Barcelonnette. Na miejscu katastrofy nie znaleziono nikogo żywego. Na pokładzie było 150 pasażerów i członków załogi.

Analizy i komentarze

Na antenie TVN24 Biznes i Świat śledzimy najważniejsze wydarzenia związane z katastrofą. Ekspertów pytamy, jakie były jej przyczyny oraz czy istnieją szanse, aby ktoś ją przeżył. Sprawdzimy również dlaczego piloci Germanwings odmówili dziś lotów. Pokażemy też, które loty w związku z tym są odwołane.

Tunezja

Na antenie TVN24 Biznes i Świat wrócimy do zamachu terrorystycznego w Tunezji. Wszystko za sprawą filmu z ataku na muzeum Bardo, który nagrała para z Włoch.

Ukraina

Ukraiński oligarcha Ihor Kołomojski złożył dymisję z funkcji gubernatora obwodu dniepropietrowskiego, a prezydent Ukrainy Petro Poroszenko ją zaakceptował. W TVN24 Biznes i Świat będziemy się zastanawiać z czego wynika i co oznacza taka decyzja ukraińskich władz.

Mobilizacja

Na antenie TVN24 Biznes i Świat wyjaśnimy także kogo dotyczy wojskowa mobilizacja. Sprawdzimy też, jak ten proces wygląda na świecie.

Autor: red/ / Źródło: tvn24bis.pl