Bilans: wyższe pensje, zmiana warty w JSW i plan dla Grecji

Z kraju

Bilans to najważniejsze wydarzenia dnia

W styczniu przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto wyniosło 3942,78 zł. Jarosław Zagórowski przestał pełnić funkcje prezesa JSW. Po jego odejściu funkcję prezesa będzie pełnił Jerzy Borecki. Komisja Europejska uważa, że przedłużenie programu pomocowego dla Grecji to najlepsze rozwiązanie dla tego kraju, dlatego nie dyskutuje o "planie B".

Oto najważniejsze informacje dnia:

1. Zarabiamy więcej. Według GUS-u przeciętne wynagrodzenie to 3942,78 zł. CZYTAJ WIĘCEJ 2. Liczba zarabiających najmniej zwiększyła się dwukrotnie. CZYTAJ WIĘCEJ 3. Zagórowski stracił stanowisko. Nowym prezesem JSW Jerzy Borecki. CZYTAJ WIĘCEJ 4. Bruksela nie ma "planu B" dla Grecji. Polska gotowa na zły scenariusz. CZYTAJ WIĘCEJ 5. Rynki czekają na Grecję. Złoty stabilizuje się. CZYTAJ WIĘCEJ 6. Ceny ropy w górę. Po słowach przedstawicieli OPEC. CZYTAJ WIĘCEJ 7. Chcesz przewalutować kredyt? Dochód wynikający z tego nie będzie opodatkowany. CZYTAJ WIĘCEJ 8. Niemiecka płaca minimalna uderzy w nas? Berlin dostał więcej czasu na wyjaśnienia. CZYTAJ WIĘCEJ 9. NSA "zaszywała" oprogramowanie szpiegowskie w dyskach twardych znanych firm. CZYTAJ WIĘCEJ

Program "Bilans" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 Biznes i Świat o godz. 17.00 i 21.40. Zaprasza Robert Stanilewicz.

Autor: tol / Źródło: tvn24bis.pl