"Big Brother" wrócił w wielkim stylu. Rekordowy wynik TVN7

Z kraju

Nowy Big Brother wystartował
wideo 2/2

W trakcie emisji premierowego odcinka nowej edycji "Big Brothera" TVN7 osiągnął najwyższy wynik oglądalności w swojej historii i był najchętniej wybieranym kanałem w grupie komercyjnej w Polsce.

Średni udział w oglądalności premiery nowego "Big Brothera" wśród widzów w wieku 16-49 lat (grupa najbardziej atrakcyjna dla reklamodawców) wyniósł 21,6 procent - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Oznacza to, że w czasie emisji TVN7 był kanałem o najwyższej oglądalności w Polsce.

"Big Brother" w telewizji i internecie

Losy mieszkańców Domu Wielkiego Brata można śledzić na antenie TVN7 codziennie o godz. 20. Dodatkowo od poniedziałku do czwartku oraz w sobotę po godz. 23.00 w TVN7 będzie można obejrzeć "Big Brother Nocą". Z kolei w każdą niedzielę na żywo na antenie TVN7 pojawi się też "Big Brother Arena". W TVN w każdą niedzielę o godz. 18.00 zobaczymy cotygodniowe podsumowanie programu w cyklu "Big Brother Tydzień".

To jednak nie wszystko. Od pierwszego dnia emisji nowej odsłony reality show serwis player.pl umożliwia podgląd na żywo przez 16 godzin na dobę wydarzeń z domu w Gołkowie (CZYTAJ WIĘCEJ). Użytkownicy specjalnie przygotowanego płatnego pakietu "Big Brother Non Stop", oprócz możliwości oglądania czterech równoległych kanałów z transmisją live, będą mieć również dostęp do ekskluzywnych programów dostępnych tylko w player.pl. Ponad 5000 godzin transmisji na żywo oraz 5 cyklicznych programów – w tym "BIG BROTHER 18+", codzienny program ze specjalną selekcją najbardziej kontrowersyjnych i pikantnych scen – pozwoli prawdziwym fanom formatu przez 90 dni na dostęp non stop do wszystkich najciekawszych wydarzeń z Domu Wielkiego Brata. Użytkownicy płatnego pakietu mogą zobaczyć najlepsze momenty z życia uczestników programu wcześniej niż widzowie w telewizji.

Transmisja na żywo oraz treści ekskluzywne dostępne są po wykupieniu jednej w trzech wersji pakietów – na 24 godziny (10 złotych), na siedem dni (20 złotych), na 90 dni (50 złotych). Wszyscy użytkownicy serwisu player.pl mają bezpłatny dostęp (w modelu AVOD) do programów emitowanych codziennie na antenie TVN7.

Autor: bgr / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mirosław Sosnowski/TVN