Utrudnienia dla klientów kilku banków. Oto lista

TVN24 Biznes | Z kraju

Autor:
mp/dap
Źródło:
PAP
Adam Glapiński o nowym banknocie o nominale 1000 złNBP
wideo 2/6
NBPAdam Glapiński o nowym banknocie o nominale 1000 zł

Prace serwisowe na najbliższy weekend zaplanowały Bank Millennium, mBank, Volkswagen Bank oraz Bank Pocztowy. Klientów czekają utrudnienia między innymi z wykonywaniem niektórych typów przelewów. W tygodniu przez kilka godzin nie będzie natomiast działać serwis internetowy BNP Paribas.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Bank Millennium

"Informujemy, że 28 lutego 2021 r. (niedziela) od godziny 00:00 do godziny 04:00 system płatności natychmiastowych Express Elixir, prowadzony przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A., będzie niedostępny w związku z planowaną przerwą techniczną" – czytamy w komunikacie banku.

W tym czasie niedostępne będą takie usługi jak przelewy natychmiastowe w aplikacji mobilnej Banku Millennium i Millenecie oraz przelewy na telefon BLIK w aplikacji mobilnej.

mBank

Prace serwisowe na weekend zaplanował też mBank.

"W nocy 28 lutego br. nie zlecisz przelewów ekspresowych. Z usługi nie skorzystasz pomiędzy 00:00 a 04:00" – podaje bank.

Volkswagen Bank

28 lutego (niedziela) od godziny 19.30 do godziny 21.00 prowadzone będą prace techniczne w systemach bankowych Volskwagen Banku.

"W podanych godzinach dostęp do rachunków przez internet i telefon może być utrudniony" – pisze bank. Kłopoty mogą być także z kartami płatniczymi.

Bank Pocztowy

W nocy z niedzieli na poniedziałek, a także w poniedziałek rano utrudnień mogą spodziewać się klienci Banku Pocztowego.

"W dniu 1 marca 2021 r. od godziny 00.00 do godziny 06.00 prowadzone będą prace administracyjne. W związku z tym, w godzinach 00.30 - 01.00 mogą występować krótkotrwałe (kilkusekundowe) przerwy w autoryzacji transakcji w POS (terminale płatnicze – red.) i bankomatach - niedostępność będzie powodowała brak możliwości dokonywania transakcji bezgotówkowych i gotówkowych kartami płatniczymi" – czytamy w komunikacie banku.

BNP Paribas

W środku tygodnia prace techniczne przeprowadzi natomiast BNP Paribas.

"Informujemy, że 03.03.2021 (środa - red.) od godziny 23.00 do 04.03.2021 (czwartek - red.) do godziny 1.30 serwis www.bnpparibas.pl będzie niedostępny ze względu na zaplanowane prace serwisowe. Podczas przerwowej niedostępności będzie wyświetlona strona umożliwiająca przejście do systemów transakcyjnych" – powiadomił bank.

Autor:mp/dap

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock