Polska na celowniku zamachowców? Grzegorz Schetyna w TVN24 Biznes i Świat

Z kraju

TVN24BiŚGrzegorz Schetyna będzie gościem programu "Świat"

Czy Polsce grożą ataki terrorystyczne? Na to pytanie odpowie Grzegorz Schetyna, minister spraw zagranicznych, w programie "Świat" w TVN24 Biznes i Świat. Na naszej antenie podsumujemy też wydarzenia na rynkach finansowych i zaprezentujemy nowoczesne technologie.

“Świat”

Gościem programu “Świat” o godz. 20.30 będzie Grzegorz Schetyna, minister spraw zagranicznych. Po wydarzeniach, które w ostatnich dniach rozegrały się we Francji będziemy zastanawiać się, czy Polacy mogą czuć się bezpieczni. Jolanta Pieńkowska zapyta szefa resortu spraw zagranicznych, czy Polsce grozi atak terrorystyczny.

“Świat Technologii”

O godz. 21.00 program "Świat technologii". Dzisiaj powiemy m.in. o spodniach, które ochronią nas przed kradzieżą, targach motoryzacyjnych w Detroit oraz o nowym sposobie na piratów drogowych.

"Bilans"

W programie "Bilans" o godz. 21.30 opowiemy o tym, co ma wpływ na nasze portfele i podsumujemy dzisiejsze wydarzenia na rynkach finansowych. Gościem Roberta Stanilewicza będzie Jan Żuralski, prezes Private Wealth Consulting.

"24 godziny"

W programie "24 godziny" o godz. 22.10 podsumujemy najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie. Naszymi gośćmi będą Janusz Rolicki z dziennika “Fakt” oraz Kazimierz Wóycicki, komentator TVN24 Biznes i Świat i ekspert ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego.

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS

Źródło zdjęcia głównego: TVN24BiŚ