Anna Kęsicka przechodzi do TVN Media. Nabakowski żegna się z TVN

Z kraju

TVNAnna Kęsicka była dotychczas związana ze spółką ZPR Media

4 maja 2015 roku stanowisko Dyrektorki Działu Licencjonowania Treści i Produkcji Zleconej w TVN Media obejmie Anna Kęsicka. Tomasz Nabakowski odchodzi z TVN.

Anna Kęsicka była dotychczas związana ze spółką ZPR Media, gdzie odpowiadała za projekt se.pl. Wcześniej pracowała na stanowisku Dyrektora Rozwoju Biznesu w Wirtualnej Polsce. Była odpowiedzialna za rozwój produktów i usług Wp.pl, współpracę z Grupą Orange, a także nadzorowanie kanału mobilnego oraz aplikacji. Współpracowała również z Wydawnictwami Axel Springer, Edipresse oraz Agora. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika oraz zarządzanie w Wyższej Szkole Zarządzania.

13 lat z TVN

Tomasz Nabakowski, dotychczasowy Dyrektor Działu Licencjonowania Treści i Produkcji Zleconej odchodzi z TVN Media. - Serdecznie dziękuję Tomkowi za jego wieloletnią współpracę. Dzięki jego zaangażowaniu, kreatywności i inicjatywie udało się nam osiągnąć pozycję lidera wśród producentów i dystrybutorów materiałów newsowych. Jednocześnie bardzo się cieszę, że mogę powitać w naszym zespole Annę Kęsicką. Jestem pewien, że wniesie ona wiele nowych pomysłów, a jej dotychczasowe osiągnięcia i szerokie doświadczenie przyczynią się do dalszego rozwoju i kolejnych sukcesów Agencji - powiedział Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN odpowiedzialny za rozwój biznesu. - 13 lat pracy w TVN było wielką zawodową przygodą. Miałem możliwość pracy ze wspaniałymi ludźmi - pełnymi profesjonalizmu i pasji. Teraz zdecydowałem się na podjęcie nowych wyzwań zawodowych poza Grupą TVN - powiedział Tomasz Nabakowski.

Nabakowski pełnił m.in. funkcję menedżera sprzedaży projektów specjalnych w ITI Media+, Zastępcy Dyrektora Sprzedaży Kanałów Tematycznych TVN, Dyrektora Działu Nowych Projektów Biznesowych oraz Dyrektora Działu Licencjonowania Treści i Produkcji Zleconej w TVN Media Sp. z o.o.

Autor: red. / Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN