Bezpłatny internet za oglądanie reklam. Tak działa WebHop

Tech

TVN uruchamia nową aplikację WebHop

TVN uruchomił nową aplikację - WebHop. Daje ona możliwość bezpłatnego korzystania z internetu mobilnego, w zamian za oglądanie reklam. Wersja testowa, która wystartował tydzień temu, pozwoli co najmniej 7,5 tys. użytkownikom na wykorzystanie do 100 MB transferu każdego dnia. Dzięki WebHop nie trzeba rozstawać się z internetem i można być zawsze na bieżąco. W okresie testowym aplikacja dostępna jest tylko na telefonach z systemem Android.

WebHop pomoże każdemu, kto potrzebuje dodatkowego transferu, poza swoim pakietem, czy przedpłaconym limitem - wystarczy zainstalować prostą i intuicyjną aplikację.

Bezpłatny internet

Za jej pośrednictwem użytkownik otrzymuje w telefonie bezpłatny dostęp do internetu, dzięki któremu może swobodnie korzystać ze wszystkich serwisów internetowych, komunikatorów oraz przeglądarek. W zamian, podczas korzystania z usługi, co jakiś czas wyświetlane są reklamy lub oferty sponsorów.

Wersja testowa aplikacji umożliwia codziennie co najmniej 7,5 tys. użytkownikom wykorzystanie do 100 MB Internetu. Do ich grona można dołączyć każdego dnia, a miesięczny, maksymalny transfer to 3 GB.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, którzy stanowią dla nas istotną grupę odbiorców. Chcemy pomóc tym, dla których płatny transfer danych jest ograniczeniem. Dzięki naszej aplikacji mogą bezpłatnie korzystać z internetu na prostych i przejrzystych zasadach - tłumaczy Maciej Maciejowski, członek Zarządu TVN. Z WebHop mogą korzystać właściciele telefonów z systemem Android będący jednocześnie abonentami jednej z czterech wiodących sieci: Orange, Plus, T-Mobile oraz Play. Dane przesyłane za pośrednictwem aplikacji nie obciążają konta i nie zmniejszają pakietu dostępnego w ramach usługi operatora. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić, jaka liczba megabajtów pozostała mu do wykorzystania. O przekroczeniu dziennych limitów obowiązujących w czasie testu aplikacji zostanie dodatkowo poinformowany. Administratorem aplikacji jest firma MOBEN.

WIĘCEJ INFORMACJI O WEBHOP ZNAJDZIESZ TUTAJ

APLIKACJĘ MOŻNA POBRAĆ Z GOOGLE PLAY

Autor: ToL//bgr / Źródło: tvn24bis.pl