Wystartował player+

Tech

Wystartował player+TVN
wideo 2/3

W czwartek wystartowała nowa oferta na platformie player - player+. Dzięki niej użytkownicy zyskują dostęp do m.in. kanałów CANAL+ i HBO bez długoterminowych zobowiązań. Ponadto rozbudowany został katalog VOD m.in. o treści premium od nc+. W player+ znaleźć można również najlepsze filmy na życzenie prosto z kina. Oferta reklamowana jest hasłem "Rozrywka bez kagańca".

Oferta player+ łączy w sobie najlepsze kanały na żywo i treści na życzenie (VOD).

Oprócz dostępnych już wcześniej kanałów od takich dostawców jak TVN, Discovery, Disney, National Geographic, Eurosport, Eleven Sports czy MTV, można dzięki niej oglądać także kanały HBO i CANAL+. To pierwsza i jedyna taka ofert na rynku.

W katalogu VOD, oprócz produkcji rozrywkowych TVN (m.in. "Diagnoza", "Azja Express", "Mali giganci"), udostępniono również kinowe hity CANAL+ ("Sink", "Makbet", "Sztuka uwodzenia Czesława M."), czy seriale CANAL+ ("Belfer") oraz HBO (m.in. "Wataha", "Gra o tron", "Wielkie Kłamstewka"). Użytkownicy serwisu mogą skorzystać także z bogatej biblioteki filmów fabularnych na życzenie (m.in. "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara", "Baby Driver", "Wielki Mur", "Spiderman Homecoming") oraz przeżyć sportowe emocje (CANAL+ SPORT, nSport+, Eleven Sports, a także Eurosport).

Starannie wyselekcjonowana oferta

- Nasza propozycja to starannie wyselekcjonowana oferta, która w jednym miejscu gromadzi to, co najlepsze. Dzięki współpracy czołowych graczy na rynku mamy możliwość zaoferować naszym użytkownikom wyjątkowe treści, które uzupełnią katalog serwisu player - powiedział Jim Samples, prezes zarządu TVN.

- Dzięki kontynuacji strategicznej współpracy z TVN wprowadzamy dziś na rynek unikalną ofertę OTT, która pozwoli na dotarcie do nowej grupy użytkowników o specyficznych wymaganiach. Włączenie do oferty player+ kanałów premium CANAL+ i bogatej biblioteki CANAL+ VOD to prawdziwa rewolucja na polskim rynku usług telewizyjnych i VOD – oceniał Manuel Rougeron, prezes nc+.

- Widzowie długo czekali na taką ofertę. Aktualnie z serwisu player korzysta już ponad 5 mln realnych użytkowników (wyniki Gemius/PBI za październik 2017) – oferta player+ zdecydowanie poszerzy to grono. Dzięki strategicznej współpracy z platformą nc+ stworzyliśmy najlepszy legalny serwis VOD i TV w Polsce - dodał Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN.

Player+ można oglądać na telewizorach, komputerach, tabletach i smartfonach. Użytkownik może wybierać spośród kilku pakietów, w zależności od potrzeb. Oferta składa się z pięciu pakietów do wyboru i trzech opcji dodatkowych. Ceny zestawów podstawowych wahają się od 10 do 100 złotych za okres 30 dni. Za opcje dodatkowe, w których dostępne są m.in. kanały HBO lub Eleven Sports trzeba zapłacić od 15 do 25 złotych.

Klienci, którzy kupią player+ z pakietami od nc+ trafią do bazy abonenckiej nc+.

Szczegóły oferty na stronie player.pl.

Autor: red. / Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN