"Usterka została naprawiona". Koniec problemów użytkowników T-Mobile

Tech

ShutterstockT-Mobiler potwierdził problemy z dostępem do sieci

Koniec problemów użytkowników T-Mobile z dostępem do sieci za pośrednictwem LTE. "W nocy usterka została naprawiona" - poinformowało nas we wtorek rano biuro prasowe operatora.

Przypomnijmy, że wczoraj użytkownicy operatora mieli problemy z dostępem do sieci za pośrednictwem LTE.

Informację o problemach technicznych operatora otrzymaliśmy od naszego czytelnika poprzez platformę Kontakt24. "Nie działa na pewno internet, nie wiem jak inne usługi" - napisał w poniedziałek użytkownik, nie kryjąc zdenerwowania.

Posty w sieciach społecznościowych publikowali klienci z różnych miejsc w Polsce, m.in. Łomianek pod Warszawą, Płocka, Słupska czy Wrocławia. Informacje o usterkach docierały także m.in. z Londynu oraz Monachium.

Internet LTE

Operator potwierdził w rozmowie z tvn24bis.pl, że problemy występowały "w różnych miejscach w Polsce". "Mocno pracujemy nad poprawą sytuacji" - zapewniała firma.

"Tymczasowo możecie się przełączyć do 3G - odczujecie poprawę, a tymczasem nasi technicy mocno pracują nad przywróceniem usług do zwykłego poziomu. Będziemy Wam dawać znać na bieżąco o postępach prac, więc nie ma potrzeby dzwonić do naszego Biura Obsługi Abonenta" - apelował operator.

Jak poinformowało nas we wtorek rano biuro prasowe prasowe T-Mobile, w nocy udało się naprawić usterkę.

Jak zrozumieć umowy z T-Mobile i Orange:

Rada Języka Polskiego: studia nie wystarczą, żeby zrozumieć umowy z T-Mobile i OrangeTVN24BiS /

Autor: ag//ms / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock