Samsung prezentuje nowe telefony. "Usprawnij sobie zabiegane życie"

Tech

samsung.comSamsung zaprezentował w czwartek w Nowym Jorku dwa nowe telefony: Galaxy Note 5 i S6 Edge Plus

Samsung zaprezentował w czwartek w Nowym Jorku dwa nowe telefony: Galaxy Note 5 i S6 Edge Plus, z czego ten drugi jest nowością w ofercie koncernu. Prezydent firmy J.K. Shin podkreślił, że powstały z myślą o pracy z multimediami i funkcjami wielozadaniowości.

Prezes podkreślił, że jednym z głównych cech tych urządzeń są duże wyświetlacze ułatwiające codzienną pracę, przeglądanie internetu i współdziałanie z mediami społecznościowymi.

Jakie parametry?

- Jeżeli chcesz usprawnić sobie zabiegane życie, zapisywanie pomysłów, a także nie przegapić każdej pojawiającej się idei - można to mieć - mamy smartfon dla ciebie. (…) Wciągające doświadczenie, szczególnie, że (urządzenia) mieszczą się w dłoni. Mimo że ekrany są większe, to jednak same telefony są mniejsze (od poprzedników) – tłumaczył prezydent Samsunga. Galaxy S6 Edge+ posiada wyświetlacz o podwójnych krawędziach mający "poprawić wrażenia z pracy z multimediami". Posiada wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala Quad HD Super AMOLED. Jedną z głównych cech urządzeń jest także funkcja ładowania bezprzewodowego, które ma być kompatybilne z większością ładowarek tego typu. Dysponują także możliwością nagrywania materiałów wideo w jakości 4 K. Oba produkty wyróżnia zwiększona ilość pamięci RAM do 4GB, dzięki czemu oferują dużą moc obliczeniową, co pozytywnie ma wpływać na płynną wielozadaniowość. Nowo zaprojektowany Galaxy Note5 zapewnia natomiast zestaw narzędzi użytkowych, takich jak SideSync, czy piątą generację S Pen. Producent zapewnia, że urządzenia będą chronić prywatność użytkowników dzięki zastosowaniu systemów - KNOX Active Protection i My KNOX.

W marcu tego roku miała miejsce prezentacja modelu Samsung Galaxy S6:

Autor: mb / Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: samsung.com