Bretman Rock na okładce "Playboya". "Wielka sprawa dla społeczności LGBT"

Autor:
tmw,
kkow//mro
Źródło:
CNN News, tvn24.pl
Bretman Rock na okładce "Playboya"
Bretman Rock na okładce "Playboya"
https://www.instagram.com/BretmanRock
https://www.instagram.com/p/CUftkUJP94r/Bertman Rock na okładce "Playboya". "Wielka sprawa dla społeczności LGBT"

"Playboy" opublikował nową cyfrową okładkę, a na niej pojawił się Bretman Rock. 23-latek jest pierwszym gejem, który znalazł się na okładce słynnego tytułu. Rock jest również trzecim mężczyzną w historii pisma, którego w ten sposób wyróżniono.

Na okładce cyfrowego październikowego wydania magazynu "Playboy" pojawił się Bretman Rock. Tym samym 23-latek jest pierwszym wyoutowanym gejem, który uhonorowany został przez słynny magazyn. "Playboy" od 2021 roku zawiesił wydawanie drukowanej wersji magazynu w Stanach Zjednoczonych.

"Dla 'Playboya' mężczyzna na okładce jest ukłonem w stronę społeczności LGBT+, jest wielką sprawą dla mojej społeczności osób o brązowej skórze i to wszystko jest surrealistyczne" - stwierdził Rock, cytowany przez "Playboya" na oficjalnym profilu pisma.

Bretman Rock jest jednocześnie trzecim mężczyzną w historii pisma, który pojawił się na jego okładce bez towarzyszących mu kobiet. Pierwszym był Hugh Hefner w 2017 roku, następnie w 2020 roku pojawił się raper Bad Bunny. Jednak 23-letni gwiazdor internetu pochodzenia filipińskiego jako pierwszy mężczyzna pozował w pełnym kostiumie słynnych "króliczków Playboya".

Bretman Rock – kim jest?

23-letni Bretman Rock zdobył międzynarodową popularność swoimi filmikami dotyczącymi makijażu, które zaczął publikować na swoim kanale na YouTube. Jest autorem licznych memów i śmiesznych wideo. Urodził się na Filipinach, jednak od siódmego roku życia mieszkał na Hawajach.

Tylko na Instagramie ma około 18 milionów obserwujących. CNN News przypomina, że Rock uczestniczył w niedawnej ceremonii wręczenia MTV Video Music Awards, a swoją stylizacją oddał hołd piosenkarce Aaliyah. Rock odtworzył jej stylizację z tej samej gali w 2001 roku, zakładając żółto-czarną suknię autorstwa Robert Cavalliego.

Autor:tmw, kkow//mro

Źródło: CNN News, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: https://www.instagram.com/bretmanrock/

Pozostałe wiadomości