TVN24 Biznes | Tech

Weekendowe utrudnienia dla klientów banków

TVN24 Biznes | Tech

Autor:
mb
Źródło:
TVN24 Biznes
Polacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą (materiał z 2019 roku)
Polacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą (materiał z 2019 roku)TVN24 BiS
wideo 2/4
TVN24 BiSPolacy chętnie płacą bezgotówkowo. Ale wciąż nie wszędzie mogą

Brak dostępu do bankowości mobilnej oraz serwisu internetowego. To utrudnienia czekające na klientów niektórych banków w najbliższych dniach.

PKO BP

W niedzielę od godziny 3.00 do godziny 6.00 z powodu prac modernizacyjnych nie będzie działać aplikacja mobilna IKO, w tym płatności zbliżeniowe IKO.

Jednocześnie przedstawiciele PKO BP zapewnili, że w tym czasie "wszystkie karty oraz bankowość elektroniczna iPKO i iPKO biznes będą działać".

BNP Paribas

W środę, 8 lipca od godziny 22.00 do godziny 0.30 w czwartek, 9 lipca serwis www.bnpparibas.pl będzie niedostępny ze względu na zaplanowane prace serwisowe. Przedstawiciele BNP Paribas wskazali, że w tym czasie dostęp do bankowości mobilnej, operacje kartowe i dostęp do bankomatów będą przebiegać bez zakłóceń.

Bank Millennium

Z kolei Bank Millennium poinformował, że w związku z pracami serwisowymi w Systemie Rejestrów Państwowych w piątek w godzinach 19.30-22.10 oraz w sobotę w godzinach 20.00-22.40 niedostępna będzie baza PESEL i Rejestr Dowodów Osobistych. Dlatego w tym czasie nie będzie można założyć Profilu Zaufanego, otworzyć Konta 360 stopni Junior oraz zmienić danych osobowych.

Autor:mb

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości