Muzułmanie się cieszą. Pierwsza aplikacja specjalnie dla nich

Tech

Na urządzeniach z systemem iOS oraz Android pojawiła się właśnie aplikacja Muslim Emoji

To wiadomość, która ucieszyła wielu muzułmanów. Na urządzeniach z systemem iOS oraz Android pojawiła się właśnie aplikacja Muslim Emoji. Daje ona dostęp do ponad 100 emotikonek jakich jeszcze nie było.

- Czekałem na tę aplikację od dawna. Wreszcie mam te emotikony. Myślę, że to najbardziej przydatna aplikacja jaką kiedykolwiek miałem - ocenia aplikację jeden z użytkowników.

Budzi sprzeczne emocje

Muslim Emojiitunes.apple.com

Twórcy opisują Muslim Emoji jako jedyną i oficjalną aplikację z ponad setką "muzułmańskich" emotikonek. Działają one w komunikatorach takich jak iMessege, WhatsApp Messenger, Facebook, czy skrzynce mailowej.

Muslim Emoji działa na urządzeniach z systemami iOS 8.0 lub nowszych. I jest kompatybilna z urządzeniami: iPhone, iPad i iPod touch. Aplikacja jest również dostępna na urządzenia z systemem Android, gdzie pobrano ją 1 tysiąc razy.

Jej oceny są jednak bardzo rozbieżne.

Średnia ocen Muslim Emoji wśród użytkowników Apple'a wynosi 4+. Podczas gdy w sklepie Google to zaledwie 2,2. Za jej ściągnięcie trzeba zapłacić w zależności od systemu odpowiednio 0,99 i 1,34 dolarów.

Sztuczna inteligencja Microsoftu została fanką Hitlera i Donalda Trumpa:

Sztuczna inteligencja Microsoftu została fanką Hitlera i Donalda TrumpaTVN24 BiS

Autor: mb / Źródło: tvn24bis.pl