Twoje dziecko zasypia tylko w samochodzie? To rozwiązanie dla niego

Tech

media.ford.comKołyska naśladująca ruch i dźwięk samochodu

Ford zamierza udowodnić, że jego innowacyjne projekty nie ograniczają się jedynie do pojazdów. Zaprezentował nowy typ łóżeczka dziecięcego, które naśladuje efekty odczuwalne przez pasażera jadącego samochodu.

Projekt łóżeczka Max Motor Dream, prezentuje się jako idealne rozwiązanie dla dzieci, które uspokajają się podczas jazdy samochodem.

Kołyska jak samochód

Rodzice za pomocą aplikacji w telefonie będą mogli symulować i kontrolować "efekty poruszającego się pojazdu" w kołysce. Począwszy od dźwięku silnika, delikatnych ruchów kołysania czy symulacji świateł ulicznych.

Według Forda, to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy w pierwszym roku życia dziecka mają duże problemy z jego usypianiem.

Autorem pomysłu jest współpracujące z Fordem, hiszpańskie studio projektowe Espada y Santa Cruz. Produkt nie jest jeszcze dostępny na rynku. Ford rozważa natomiast jego masową produkcję.

Usypiający fotelik

Fenomen dzieci zasypiających w samochodowych fotelikach jest znany na całym świecie nie od dziś. Nie tylko Ford wpadł na pomysł takiej kołyski. Podobny produkt zaoferował już Fischer Price, który już kilka late temu wprowadził na rynek fotelik o nazwie Cruisin' Motion Soother.

Autor: kp/ms / Źródło: Mail Online

Źródło zdjęcia głównego: media.ford.com