TVN24 BiS jeszcze bliżej Was. Obserwujcie nas na Instagramie

Tech

InstagramTVN24 BiS od kwietnia także na Instagramie

TVN24 BiS od kwietnia także na Instagramie. Na naszym nowym koncie dzielimy się z Wami niepublikowanymi nigdzie dotąd zdjęciami z newsroomu. Nasi dziennikarze specjalnie dla Was nagrywają codzienne zapowiedzi swoich materiałów i programów. Dzięki temu możemy być jeszcze bliżej Was.

Nasze nowe instagramowe konto znajdziecie tutaj.

TVN24 BiS, możecie śledzić też na Facebooku, Twitterze oraz Google+. Znajdziecie tam najświeższe informacje z rynków oraz polskiej i światowej gospodarki, a także wiele materiałów zza kulis powstawania programu.

Zachęcamy również do śledzenia w mediach społecznościowych naszych innych serwisów. Poniżej prezentujemy pełną listę kont.

TVN24

Profil @tvn24 na Twitterze jest największym wśród wszystkich polskich mediów informacyjnych. Liczba obserwujących to ponad 940 tys.. Na Twitterze nasze konto istnieje od kwietnia 2008 roku. W tym czasie wysłaliśmy do Was ponad 104 tys. tweetów z najważniejszymi informacjami.

Bardzo dużą popularnością cieszy się również nasz profil na Facebooku, założony już w 2007 roku. Mamy tam już ponad milion fanów.

Najświeższe informacje publikujemy też na naszym profilu w Google+.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom uruchomiliśmy nasze konta na Instagramie i w serwisie Pinterest.

Kontakt 24

Kontakt 24 to miejsce dla wszystkich tych, którzy są świadkami ciekawego, wyjątkowego wydarzenia - zrobili zdjęcie lub nakręcili film i chcą go pokazać innym. Serwis jest też świetnym przygotowaniem dla tych, którzy w przyszłości chcieliby związać swoją karierę zawodową z dziennikarstwem i szeroko pojmowanymi mediami.

Nadesłane przez Reporterów 24 informacje najpierw trafiają na stronę portalu, a później najciekawsze z nich możecie znaleźć w serwisach społecznościowych. Portal Kontakt 24 ma swoje konta na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Pintereście i w Google+.

TVN Meteo

To sprawdzone prognozy i propozycje jak radzić sobie np. podczas złej pogody. Oprócz wnikliwych informacji pogodowych na profilach TVN Meteo na Facebooku i @alarm_pogodowy na Twitterze znajdziecie dużo ciekawostek na różnorodne tematy zarówno ziemskie jak i kosmiczne.

TVN Meteo to również zbiór najciekawszych zdjęć i informacji w Google+, na Instagramie i Pintereście.

Niskie temperatury utrzymujące się w Grecji, ozdobiły drzewka pomarańczy soplami. #sople #Grecja #pomarańcze

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika TVN Meteo (@tvnmeteo) 12 Sty, 2015 o 3:36 PST

TVN Warszawa

Konta TVN Warszawa w serwisach społecznościowych skierowane są nie tylko do mieszkańców stolicy. Przydatne informacje znajdą tam również Ci, którzy chcą Warszawę zwiedzić lub muszą załatwić tu sprawy. Redaktorzy oprócz ciekawostek z życia miasta na bieżąco informują też o utrudnieniach na stołecznych drogach. Konta portalu można odwiedzić na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Pintereście.

SPORT.TVN24.pl

Wszystkich fanów sportu zapraszamy na profil SPORT.TVN24.pl na Facebooku oraz na @tvn24sport na Twitterze.

TVN24

Google+

Instagram

Pinterest

TVN24 BiS

Google+

Instagram

Kontakt 24

Google+

Instagram

Pinterest

TVN Meteo

Google+

Instagram

Pinterest

TVN Warszawa

Instagram

Pinterest

SPORT.TVN24.pl:

Autor: red. / Źródło: TVN24 BiS

Źródło zdjęcia głównego: Instagram