Problemy z dostępem do konta. Weekendowe przerwy w kilku bankach

TVN24 Biznes

Jagiełło: sieć banków w Polsce pracuje normalnie ZBP
wideo 2/2

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej oraz bankomatów. To utrudnienia, na które muszą przygotować się w najbliższy weekend klienci kilku banków.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

ING

W nocy z soboty na niedzielę od 0.00 do 4.30 wystąpią utrudnienia w zakresie korzystania z: bankomatów i wpłatomatów, systemu Moje ING i jego wersji mobilnej, systemu ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych, płatności internetowych za pomocą Płać z ING, płatności w internecie dokonywanych kartami, które są dodatkowo potwierdzane jednorazowym kodem SMS. Ponadto, jak wskazano w komunikacie, mogą występować problemy w realizacji płatności kartą i nie będzie możliwości nadawania PIN.

mBank

W najbliższą sobotę prace modernizacyjne zostaną przeprowadzone również w mBanku. W godzinach 19.00-23.00 niedostępny będzie mKantor, zarówno w serwisie transakcyjnym, jak i na urządzeniach mobilnych. Ponadto w godzinach 19.00-20.00 klienci nie zrealizują przelewów na telefon BLIK w aplikacji mobilnej.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud oraz aplikacji mobilnej.

Nest Bank

W nocy z piątku na sobotę, w godzinach 0.00-12.00, wystąpi czasowa niedostępność bankowości elektronicznej. Jednocześnie zapewniono, że "transakcje kartowe będą realizowane bez przeszkód".

Autor: mb/ToL / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock