TVN24 Biznes | Tech

Problemy z Facebookiem. "Przepraszamy, coś poszło nie tak"

TVN24 Biznes | Tech

Aktualizacja:
Autor:
mb/ams
Źródło:
TVN24 Biznes
Dlaczego Facebook przestał działać? Ekspert wyjaśnia (wideo z października 2021)
Dlaczego Facebook przestał działać? Ekspert wyjaśnia (wideo z października 2021)TVN24
wideo 2/3
TVN24Dlaczego Facebook przestał działać? Ekspert wyjaśnia

W sobotę po południu część użytkowników Facebooka zgłasza problemy w dostępie do serwisu społecznościowego. Według Downdetector, użytkownicy raportują też o problemach z serwisami Instagram oraz Facebook Messenger.

Z informacji dostępnych na stronie serwisu Downdetector, który gromadzi informacje o problemach wysyłanych przez internautów, wynika, że awaria Facebooka rozpoczęła się około godz. 13.30. Wpisy zamieszczane na Twitterze wskazują, że części użytkownikom zamiast serwisu wyświetla się komunikat: "Przepraszamy, coś poszło nie tak. Pracujemy nad tym, aby to naprawić tak szybko, jak to możliwe".

Z mapy awarii i zgłaszanych problemów wynika, że utrudnienia są zgłaszane głównie przez użytkowników Facebooka z większych miast, m.in. Warszawy, Bydgoszczy, Lublina, Łodzi, Krakowa.

Mapa awarii i zgłaszanych problemów w firmie Facebookdowndetector.pl

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

O problemach w dostępie do serwisu informują również użytkownicy z innych krajów, między innymi z Francji, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Przed godziną 15 zauważalnie wzrosła również liczba zgłoszeń o awarii dotycząca aplikacji Facebook Messenger i Instagram.

Według danych serwisu downdetector.pl około godziny 16 liczba zgłoszeń awarii Facebooka zgłaszana przez polskich użytkowników wyraźnie zmalała.

Autor:mb/ams

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: Thaspol Sangsee / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości