Dziękujemy! 90 tysięcy polubień TVN24 BiS na Facebooku

TVN24 Biznes

TVN24 BiSDziękujemy! 90 tysięcy polubień TVN24 BiS na Facebooku

Profil TVN24 BiS na Facebooku ma już 90 tys. polubień. Dziękujemy za Wasze zaufanie i aktywność. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu także na Twitterze!

Profil TVN24 BiS na Facebooku zaczął działać 1 stycznia 2014 roku wraz ze startem drugiego kanału informacyjnego grupy TVN. Od tego czasu codziennie przekazujemy Wam najważniejsze informacje ze świata i gospodarki. Relacjonujemy kluczowe dla losów Polski wydarzenia, jak na przykład wybory prezydenckie we Francji i USA czy parlamentarne w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Pilnujemy też spraw ważnych dla Waszych portfeli. Mówimy o zmianach w prawie i pokazujemy, jak je stosować, a także publikujemy opinie ekspertów na ich temat.

Pokazujemy nowości ze świata technologii, internetu, gadżetów i motoryzacji. Zwracamy też uwagę na istotne wydarzenia, związane z mediami społecznościowymi.

Profil TVN24 BiS na Facebooku to także informacje związane z podróżami w najdalsze zakątki świata. W cyklu #PokażNamŚwiat podpowiadamy, jak tanio podróżować i co warto zobaczyć.

Obserwuj nas

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Twitterze. Tam również znajdziecie najważniejsze informacje związane z biznesem, polityką, najnowszymi informacjami gospodarczymi z kraju i świata.

Aby obserwować konto TVN24 BiS na Twitterze, wystarczy wejść na nasz profil i kliknąć "Obserwuj".

Jeśli już nas obserwujesz...

... zapraszamy do obserwowania i polubienia innych naszych profili społecznościowych:

TVN24 na Twitterze, TVN24 na Facebooku, TVN24 na Instagramie, TVN24 w serwisie Pinterest, Kontakt 24 na Twitterze i Facebooku, TVN Warszawa na Twitterze i Facebooku, TVN Meteo na Facebooku; Alarm pogodowy TVN Meteo na Twitterze,

Zapraszamy do korzystania także z aplikacji mobilnej TVN24. Ściągnij ją na swój telefon i bierz udział m.in. w interaktywnych sondach.

Aplikacja TVN24 na Androida

Aplikacja TVN24 na iPhone i iPad

Aplikacja TVN24 na Windows Phone

Autor: aha/nb

Źródło zdjęcia głównego: facebook | TVN24 BiŚ