Dziękujemy! 90 tysięcy polubień TVN24 BiS na Facebooku

Tech

TVN24 BiSDziękujemy! 90 tysięcy polubień TVN24 BiS na Facebooku

Profil TVN24 BiS na Facebooku ma już 90 tys. polubień. Dziękujemy za Wasze zaufanie i aktywność. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu także na Twitterze!

Profil TVN24 BiS na Facebooku zaczął działać 1 stycznia 2014 roku wraz ze startem drugiego kanału informacyjnego grupy TVN. Od tego czasu codziennie przekazujemy Wam najważniejsze informacje ze świata i gospodarki. Relacjonujemy kluczowe dla losów Polski wydarzenia, jak na przykład wybory prezydenckie we Francji i USA czy parlamentarne w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Pilnujemy też spraw ważnych dla Waszych portfeli. Mówimy o zmianach w prawie i pokazujemy, jak je stosować, a także publikujemy opinie ekspertów na ich temat.

Pokazujemy nowości ze świata technologii, internetu, gadżetów i motoryzacji. Zwracamy też uwagę na istotne wydarzenia, związane z mediami społecznościowymi.

Profil TVN24 BiS na Facebooku to także informacje związane z podróżami w najdalsze zakątki świata. W cyklu #PokażNamŚwiat podpowiadamy, jak tanio podróżować i co warto zobaczyć.

Obserwuj nas

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Twitterze. Tam również znajdziecie najważniejsze informacje związane z biznesem, polityką, najnowszymi informacjami gospodarczymi z kraju i świata.

Aby obserwować konto TVN24 BiS na Twitterze, wystarczy wejść na nasz profil i kliknąć "Obserwuj".

Jeśli już nas obserwujesz...

... zapraszamy do obserwowania i polubienia innych naszych profili społecznościowych:

TVN24 na Twitterze, TVN24 na Facebooku, TVN24 na Instagramie, TVN24 w serwisie Pinterest, Kontakt 24 na Twitterze i Facebooku, TVN Warszawa na Twitterze i Facebooku, TVN Meteo na Facebooku; Alarm pogodowy TVN Meteo na Twitterze,

Zapraszamy do korzystania także z aplikacji mobilnej TVN24. Ściągnij ją na swój telefon i bierz udział m.in. w interaktywnych sondach.

Aplikacja TVN24 na Androida

Aplikacja TVN24 na iPhone i iPad

Aplikacja TVN24 na Windows Phone

Autor: aha/nb

Źródło zdjęcia głównego: facebook | TVN24 BiŚ