Tech

Artykuł sponsorowany. Finał turnieju Red Bull Wjazd na Bramkę już w następny weekend

Tech

Red BullFinał turnieju Red Bull Wjazd na Bramkę w najbliższy weekend

Red Bull Wjazd na Bramkę to pierwszy otwarty turniej Rocket League, którego finał odbędzie się podczas jednego z najważniejszych wydarzeń gamingowych w Polsce - T-Mobile Warsaw Games Week 2017. W eliminacjach online wzięło udział łącznie 161 unikalnych drużyn (304 zawodników). Ostatnia tura eliminacji w trybie offline odbędzie się również podczas wielkiego święta rozrywki, a zapisy będą prowadzone na miejscu. Udział w turnieju jest bezpłatny, a wartość puli nagród dla trzech najlepszych drużyn wynosi 57 000 złotych.

Od ostatniego tygodnia sierpnia rozegrano siedem turniejów online do pierwszego polskiego turnieju Rocket League. Ich zwycięzcy zmierzą się w ostatecznej rozgrywce podczas wielkiego finału na wielkim święcie rozrywki – T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Listę uczestników dopełnią dwa zespoły, które wygrają turniej ostatniej szansy. Rozgrywki te odbędą się już na miejscu, na dzień przed startem finałów Red Bull Wjazd na Bramkę. Zapisy będą otwarte dla wszystkich chętnych, jednak wymagana będzie osobista rejestracja i stawiennictwo w specjalnie wydzielonej strefie targów.

Finaliści Red Bull Wjazd na Bramkę (14/16):

XDDD

Illuminar Gaming

nazwadruzyny

WhatEver

OwieczkiNoego

Constans Vibes

Rocket's Anatomy

cesc

Mama mi pozwoliła

Wypych gaming

Predator56

IT GUYS

Need boost

Vanitas Vanitatum

Turniej finałowy będzie transmitowany na żywo na www.redbull.pl/wjazdnabramke.

Zapraszamy również do odebrania skrzydeł do grania! Po wypełnieniu formularza i odpowiedzi na pytanie, bezpłatny dwupak Red Bull’a zostanie wysłany do aplikującego. Aby wziąć udział w akcji, trzeba mieć ukończone 18 lat.

Więcej na www.redbull.pl/wjazdnabramke.

Autor: Artykuł sponsorowany / Źródło: Artykuł sponsorowany

Źródło zdjęcia głównego: Red Bull