Apple Watch wreszcie do odebrania. Ale tylko w kilku sklepach

Tech


Fani produktów Apple, którzy z niecierpliwością czekali na możliwość odbioru zamówionego przez internet Apple Watch dziś wreszcie mogą to zrobić. Jest to jednak możliwe jedynie w kilku ekskluzywnych sklepach i butikach - pisze Reuters.

Agencja wylicza, że klienci będą mogli odebrać swoje zamówienia w ekskluzywnych butikach i domach towarowych, takich jak The Corner w Berlinie, Maxfield w Los Angeles czy Dover Street Market w Tokio i Londynie.

W sieci

Apple od początku wprowadzenia Apple Watch na rynek stawia na zamówienia online. Ma to zapobiec gigantycznym kolejkom przed sklepami, które zwykle towarzyszą kolejnym premierom produktów Apple. Jak pisze Reuters, brak kolejek przed sklepami sprawił, że trudno będzie w pierwszej chwili ocenić wielkość popytu na Apple Watch. Szacunki rynku co do wielkości sprzedaży nowego urządzenia Apple różnią się znacznie, ale niektóre mówią o 20 mln zamówionych już sztuk. Klienci jeszcze na etapie przedsprzedaży narzekali na odległe daty dostawy zegarka do domu. Apple poinformował w środę, że niektórzy z nich otrzymają swój wyczekany produkt szybciej niż pierwotnie mówiono. “Nasz zespół stara się jak najszybciej realizować zamówienia” - zaznaczyła firma w komunikacie. Wcześniej Apple informował, że popyt na Apple Watch znacznie przekracza podaż.

Wersji inteligentnego zegarka jest aż 38 (różnią się głównie paskami), a ceny zaczynają się od 349 dolarów.

Autor: mn//bgr / Źródło: Reuters