Tech

Apple przecenia aplikacje w App Store. Które są najlepsze?

Tech

iTunesNiektóre aplikacje w App Store zostały przecenione

Od wciągających gier do aplikacji służących do badania wydajności iPhone’a. Serwis "Business Insider" przygotował listę najlepszych aplikacji w sklepie Apple - App Store, które aktualnie są przecenione. Ale trzeba sie spieszyć, atrakcyjne oferty mogą skończyć się w każdej chwili - przestrzega "BI".

1. Spoiler Alert, cena: 0,99 USD (zazwyczaj 2,99 USD) Spoiler Alert to zręcznościowa, dwuwymiarowa gra, w którą gra się... od końca. Wcielamy się w niej w herosa, a naszym zadaniem jest przejście z ostatniego do pierwszego poziomu. W międzyczasie oddajemy zebrane monety, ożywiamy zabitych wcześniej przeciwników i odbudowujemy zniszczone przeszkody. 2. Geekbench 3, cena: za darmo (0,99 USD) Geekbench 3 to aplikacja, dzięki której dowiemy się, co siedzi "pod maską" naszego smartfona. "Apka" testuje wydajność procesora, pamięci RAM i baterii w naszych iPhone'ach i iPadach. Obsługa aplikacji jest dziecinnie prosta. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk i po chwili na wyświetlaczu pojawi się pełny raport dotyczący kondycji naszych gadżetów. 3. Threes, cena: 1,99 USD (2,99 USD) "Trójki" zostały okrzyknięte najlepszą grą na iPhone’a w 2014 roku. To gra logiczna, której reguły są niezwykle proste. Zadanie polega na przesuwaniu kafelków z liczbami po planszy i tworzenie wielokrotności liczby 3. Jeżeli nam się uda, uwalniamy przestrzeń, co utrzymuje nas w grze. Gra toczy się do momentu, gdy zabraknie nam ruchów. Miłośnicy zabawy podkreślają, że jej dużym atutem jest ścieżka dźwiękowa. 4. Focus Twist, cena: za darmo (1,99 USD) To aplikacja, która pozwala użytkownikowi na dopasowanie ostrości zdjęcia po jego zrobieniu. 5. Dark Echo, cena: za darmo (1,99 USD) Dark Echo to nic innego jak "mobilny horror", jeden z najlepszych w ostatnich latach. Wcielamy się w postać, który pokonuje kolejne pomieszczenia w absolutnej ciemności. Musimy polegać tylko na słuchu, ale to wystarcza do zachowania orientacji. W grze chodzi o to, aby znaleźć wyjście, ale nie jest to takie proste.

6. Line Runner 2, cena: za darmo (1,99 USD) Cel gry Line Runner 2 jest jeden: biegać, biegać i jeszcze raz biegać. Po drodze, od czasu do czasu, musimy też skakać. Grafika nie rozpieszcza, ale możemy przynajmniej poćwiczyć refleks, bo gra toczy się w bardzo szybkim tempie.

Autor: tol/mn / Źródło: Business Insider

Źródło zdjęcia głównego: iTunes