Możliwe kłopoty z płatnościami kartą. Weekendowe przerwy w bankach

Pieniądze

Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedziećtvn24bis.pl
wideo 2/5

Brak dostępu do bankowości elektronicznej, wpłatomatów oraz możliwe utrudnienia w płatności kartą - to kłopoty, które czekają na klientów niektórych banków. Wszystko z powodu z zaplanowanych prac serwisowych.

Pekao

W związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi od godziny 22:00 w piątek do godziny 1:00 w sobotę może wystąpić przerwa techniczna w dostępie do serwisu Pekao24Makler.

To wielofunkcyjna platforma transakcyjna będąca elementem bankowości elektronicznej, która pozwala na inwestowanie w produkty rynku kapitałowego.

Dodatkowo w sobotę w godzinach 15:00-20:00 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler.

Alior Bank

W piątek w godzinach 16:00-23:30 niedostępna będzie aplikacja Alior Faktor ze względu na prowadzone prace serwisowe.

Deutsche Bank

Na utrudnienia muszą przygotować się klienci Deutsche Bank. W sobotę od godziny 0:00 do 14:00 będą miały miejsce prace serwisowe. Ich skutkiem będzie niedostępność systemów bankowości elektronicznej db easyNET i db powerNET. W tym czasie z usług teleserwisu będzie można korzystać w ograniczonym zakresie.

W komunikacie banku wskazano także, że w podanym terminie mogą występować utrudnienia przy realizacji niektórych transakcji za pomocą kart płatniczych.

Nest Bank

W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi, w piątek infolinia banku będzie dostępna do godziny 18. Nie będzie za to kłopotów z zastrzeżeniem karty płatniczej. Usługa będzie dostępna całodobowo.

Bank Zachodni WBK

W nocy w sobotę w godzinach 0:00-4:00 ze względu na zaplanowane prace konserwacyjne niedostępna będzie zakładka Fundusze Arka.

Raiffeisen Polbank

Prace techniczne odbędą się także w Raiffeisen Polbank. W niedzielę w godzinach 6:00-10:00 usługa 3D-Secure będzie niedostępna. W efekcie, we wskazanych godzinach nie będzie możliwości dokonania transakcji kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure.

ING Bank Śląski

W nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach 0:00-1:00 zaplanowano prace serwisowe w ING Banku Śląskim. W tym czasie niedostępne będą wpłatomaty banku oraz sieci Planet Cash.

Autor: mb//dap / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock