W najbliższych dniach utrudnienia w kilku bankach. Będą przerwy w usługach

Pieniądze

Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedziećtvn24bis.pl
wideo 2/3

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej oraz infolinii. To utrudnienia, które w najbliższych dniach czekają na klientów niektórych banków. Powodem są zaplanowane prace serwisowe i święta.

Euro Bank

W nocy z soboty na niedzielę w godzinach 23.30-5.00 będą trwały prace modernizacyjne. W tym czasie niemożliwe będzie korzystanie z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej.

Idea Bank

W dniach 1 maja, 3 maja oraz 5 maja niedostępna będzie usługa mobilnego wpłatomatu.

Usługa pozwala na zamówienie pojazdu banku z wpłatomatem do wyznaczonego miejsca. Urządzenie znajdujące się w aucie działa dokładnie tak samo jak stacjonarne. Klienta wkłada kartę, wybiera kwotę, następnie wpłaca gotówkę i odbiera potwierdzenie.

ING Bank Śląski

W sobotę 28 kwietnia bank planuje przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych. W efekcie, w godzinach 7.00-11.00 niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

Z platform korzystają inwestorzy, którzy za ich pośrednictwem mogą kupować i sprzedawać papiery wartościowe.

T-Mobile Usługi Bankowe

W piątek od godziny 23.00 do soboty do godziny 3.00 w ograniczonym zakresie będzie dostępna bankowość internetowa T-Mobile Usługi Bankowe. Powodem są zaplanowane prace serwisowe.

Nest Bank

W dniach 1 i 3 maja nieczynna będzie infolinia banku. W tych dniach nie będzie również możliwości złożenia wniosku o konto za pośrednictwem rozmowy wideo.

Toyota Bank

Tutaj także w dniach 1 i 3 maja klienci nie skorzystają z infolinii.

Autor: mb / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock