"Wszystkie ważne przelewy wykonaj wcześniej". Szykują się utrudnienia w bankach

Pieniądze

Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedziećtvn24bis.pl
wideo 2/3

Brak możliwości zapłacenia kartą, skorzystania z bankomatów oraz niedostępna bankowość internetowa. To część utrudnień, które w najbliższy weekend czekają na klientów niektórych banków.

BZ WBK

W piątek w godzinach 22.30-23.59 dla klientów BZ WBK niedostępny będzie BLIK oraz przelewy natychmiastowe: BlueCash, Express Elixir i Przelew24.

Jak poinformowano w komunikacie, przelewy zlecone 13 lipca w godzinach 22.30-23.59 zostaną wysłane do realizacji w sobotę po godzinie 12.00.

W sobotę w godzinach 0.00-11.00 klienci banku nie skorzystają z bankowości internetowej i mobilnej.

mBank

Z powodu prac modernizacyjnych w nocy z soboty na niedzielę w godzinach 2.00-6.30 klienci banku nie zapłacą kartą, nie wypłacą gotówki z bankomatu oraz nie skorzystają z wpłatomatu.

Ponadto między 1.30-8.30 nie będzie możliwości złożenia wniosku, a w godzinach 2.00-8.00 niedostępna będzie aplikacja mobilna, w tym czasie klienci nie zalogują się również na swoje konto w internecie.

Dodatkowo, mimo że dostępna pozostanie mLinia, to w godzinach 1.30-8.00 klienci za jej pośrednictwem nie zrealizują żadnej operacji. "Prosimy, wszystkie ważne przelewy wykonaj we wcześniejszym terminie. Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać wcześniej gotówkę" - radzą przedstawiciele banku.

Credit Agricole

Przerwę w pracy systemów informatycznych zaplanowano również w Credit Agricole.

W związku z tym od soboty od godziny 23.00 do niedzieli do godziny 8.00 niedostępne będą serwisy bankowości elektronicznej CA24.

Orange Finanse

Utrudnienia czekają na klientów Orange Finanse, któremu produkty bankowe dostarcza mBank.

W nocy z soboty na niedzielę zostaną przeprowadzone prace modernizacyjne. W efekcie klienci banku w godzinach 2.00-6.30 nie zapłacą kartą, a także nie wypłacą gotówki z bankomatu. Nie będą również mogli skorzystać z wpłatomatu.

Między 1.30-8.30 nie będzie możliwości złożenia wniosku, a w godzinach 2.00-8.00 niedostępna będzie aplikacja mobilna. Klienci nie zalogują się również na swoje konto w internecie.

Autor: mb//dap / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock