Weekend z utrudnieniami dla klientów czterech banków

Pieniądze

Majtkowski o podwyżce opłat bankowychTVN24 BiS
wideo 2/3

W ten weekend klienci czterech banków mogą mieć problem między innymi z dostępem do bankowości elektronicznej.

PKO BP

Utrudnienia w realizacji przelewów zagranicznych, międzybankowych przelewów na numer telefonu BLIK, przelewów natychmiastowych (Express Elixir) zapowiada w nocy z soboty na niedzielę od godz. 00:00 do godz. 9:30 bank PKO BP.

"W czasie przerwy pozostałe funkcje serwisu internetowego i telefonicznego iPKO, aplikacji IKO oraz wszystkie karty płatnicze PKO Banku Polskiego będą działały bez zakłóceń" - podał bank w komunikacie.

Idea Bank

Z piątku na sobotę krótkotrwały problem mogą mieć też klienci Idea Banku. "W związku z pracami modernizacyjnymi w nocy z 8 na 9 czerwca 2018 r. (piątek/sobota), w godzinach 23:00 - 24:00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości elektronicznej Idea Cloud. Przerwa dotyczy internetowego serwisu transakcyjnego oraz aplikacji mobilnej" - poinformowało w mailu do tvn24bis.pl biuro prasowe tego banku.

Alior Bank

Alior Bank poinformował, że od 9.06 (sobota) od godz. 22:30 do 10.06 (niedziela) do godz. 7:00 bankowość internetowa będzie niedostępna ze względu na prowadzone prace serwisowe.

ING Bank Śląski

W niedzielę 10 czerwca ING Bank Śląski planuje przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych. Oznacza to, że w godz. 18.00 – 21.00 niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

Autor: ps / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock