Klientów czekają utrudnienia. Prace serwisowe w kilku bankach

Pieniądze

Rewolucja w bankach. Darmowe konta i kartytvn24bis
wideo 2/3

Utrudnienia w korzystaniu z bankowości internetowej, wpłatomatów oraz problemy z płatnościami kartami - to czeka w weekend klientów niektórych banków. Powodem są zaplanowane prace serwisowe.

PKO BP

Bank poinformował, że w związku z planowanymi pracami informatycznymi w niedzielę 21 października od godz. 01:00 do godz. 05:30 nie będą działać: serwis internetowy i telefoniczny iPKO, serwis internetowy iPKO biznes oraz płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi "Płacę z iPKO".

W czasie przerwy działanie aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim zostanie ograniczone do realizacji wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Wszystkie karty, w tym najpopularniejsza karta debetowa PKO Ekspres, powinny działać bez zakłóceń.

ING Bank Śląski

W nocy z piątku na sobotę od godz. 00:00 do 01:30 bank planuje prace serwisowe. W związku z tym wystąpią utrudnienia w korzystaniu z wpłatomatów, bankomatów, aplikacji Moje ING mobile, płatności BLIK oraz płatności w sklepach internetowych i serwisach aukcyjnych za pomocą Płać z ING.

Bank podkreślił, że mogą także występować problemy z płatnościami kartami.

Bank Pocztowy

W niedzielę 21 października od godz. 01:00 do 05:00 mogą występować chwilowe przerwy w dokonywaniu transakcji przy pomocy kart płatniczych.

Autor: tol//dap / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock